1. .
    doğru ama abartılmaması gereken bir yakarış.

ben bu işin politika aracı olmasına kızıyorum hocam. okuyan her kimsen iyi oku. ister sağ, ister sol gözünle oku. ister ateist ol, ister hristiyan, ister müslüman. ne olursan ol ama çarpıtmadan oku.

orada bir insanlık dramı var. eylemden eyleme filistin için sesimizi duyurmaya çalıştık. aman nedir bizim bağırmamız bir sike yaramaz, devleti yöneten tayyip de bir şeyler yapsın diye. ama boşa bağırdık o kadar amk.

neden mi? ulan götümüzü yırttık, donduk. sonunda ne oldu? tayyip, çevirmenleri ile anlaşıp davos'ta çevirilmeyen iki cümle söyledi. herkes ayar verdiğini sandı. afedersin ama .keyim öyle ayarı. ulan israil pilotlarını konya'da eğiteceksin, bop eş başkanı olup filistin'i imha etme projesine ortak olacaksın, bolu'da bile israil uçaklarına tatbikat yaptıracaksın; sonra da biz yarrak gibi bağırmış olacağız filistin diye. yaptığımız doğru şeylerden bile bezdirdiler bu politikacılar bizi.

sırf bunların satılmışlığından insanımız birbirine düşman oldu amk. ulan bağıran ben, imza toplayan/götünü yırtan ben, israil'le ortak olup filistini yok etmeye ortak olan sözde müslüman partisi lideri. hay amk. böyle işin.

bu şartlar altında filistin için mücadele etmemiz pek etkin değil. bağır çağır, kimin sikinde. güç kimdeyse bildiğini okuyor.
    ... fidelcastro