Advertisement

 1. ?.
  doğru olabilecek önermedir. Evet bu dünyada ilahi adalet denen birşey var ki filistin'li bir bakan olan Salim Tamari'de aynı şeyi itiraf etmişti. Ama elbette dedelerinin yaptıklarını çocuklarının canlarıyla ödemesi gerekmemektedir.

  yapılan yardımlar ihanet eden dedelere değil, katledilen insanlara yapılmaktadır. ikinci dünya savaşı sırasında yunanistan'a gönderdiğimiz yardım gemilerini hatırlayın. Yunanistan çok mu yanımızdaydı da yardım ettik?
  4 ... lorenzo
 2. 1.
  başka bir yerde müslümanlara katliamlar olduğunda sessiz kalan filistin için bugün ümmetçiliği bahane ederek enayice yardımlarda bulunuluyor. aynı filistine ne bosna'ya, ne kuzey kıbrıs'a en küçük bir destek vermemiştir. ayrıca ecdadımıza attığı kazık unutulacak gibi değildir. kendilerine ingilizlerle mutluluklar dilemekten başka yapacak birşeyimiz olmamalıdır.
  3 -4 ... asdasd qwerty gordon freman vb
 3. 2.
  bir yasser arafat sözü.
  3 ... berdussair
 4. 3.
  bu yüzden israil tarafından katledlmelerine meşruymuş gibi bakak gerekiyor.

  (bkz: kafan çok güzelmiş canım güle güle kullan)
  -5 ... en zayif halka
 5. 4.
  (bkz: hazar türkleri), (bkz: araplar), (bkz: eden bulur)
  2 -1 ... cansiz madde
 6. 5.
  üzülmeye gerek olmayan durumdur. cezası bir bir kesiliyor.

  topraklarına sahip çıksalardı kardeşim adamlar. israil 2000 yıl önceki topraklarını sike sike aldı. adamlar 2000 yıl önceki topraklarını alıyorlarda sen neden sahip çıkamıyorsun bi toprağına. herkes vatanını yolda bulmuyor.
  2 -2 ... gaspirali
 7. 6.
  her ne olursa olsun bize yakışan yardım etmektir. yıllarca belki bu salaklığımızdan kaybettik lakin ilahi adalet hep yerini buldu.
  -1 ... caga aykiri dusunceler
 8. 7.
  yüzlerce masum insanın, çocuğun ölümüne bu denli soğukkanlı olağan bi şekilde yaklaşabilmek ne de türk hareketi,osmanlı da olsaydı kesin böyle yapardı.ne yazık.
  3 -1 ... etm61
 9. 8.
  (bkz: (#8164259))
  ... emsalsiz 1
 10. 9.
  filistin osmanli'ya ihanet etmese bugun isvicre gibi yapardik memleketlerini degil mi? bakin bize ihanet etmeyen bosnaklari, arnavutlari, iraklilari, rumeli'deki turkleri nasil da koruduk. cok ilginctir ki, anadolu'yu bile elden kacirip kurtulus savasi ile zar zor kurtaran bir millet filistin bizi satmasa simdi ne bicim olurlardi hesabi yapiyor. adamlar akilli davranip kazanan tarafta olmuslar (osmanli yanlis tarafta idi, almanlar'in yaninda).
  2 -1 ... isla morada