bugün

Türk düşmanı olduğu için doğru cümledir.
Araplar niye araplara yardım etmiyo mk biz mi toplayacaz arkalarını.
ufaktan yine destek göndeririz oda müslümanlar diye.
insanin öldüğü, insanlik disi muameleye maruz kaldigi hersey umrumuzdadir elbette. fakat politik olarak umursayamayacagim, uzgunum.
Olsa şaşardım insan müsveddeleri sizi. insanlar öldürülüyor, çocuklar öldürülüyor, adam hala “en müslüman sizsiniz he” diyor.
eğer Potansiyel terörist ise çocukların ve onları doğuranların ölmelerine üzülmeyi benim midem kaldırmaz, aman kalsın.
Daha hala ümmetçilik, kardeşçilik falan yazanlar var.

Abi insan insan.

Biz ki bir kedi için köpek için ortalığı ayağa kaldırıyoruz ve haklıyız.

Arap da olsa Eskimo da olsa, çocuk çocuktur, kadın kadındır, insan insandır, masum masumdur. Bunu anlayabilmek için filozof olmaya gerek yok.

israilli sivilleri, çocukları öldürmeye çalışan teröristler de suçlu, onları yakalayacağım diye sivillerin evlerini yuvalarını başlarına yıkan da suçlu. Ama Güçlü olan Güçsüz olandan daha fazla suçlu.

Eleştirimiz oh olsun, sikimde değil diyenlere.
Filistin'de katliam yaşanıyor,tabiki buna karşıyız .ama bunun diğer sorunların önüne geçmemesi lazım.avrupadaki çoğu ülke aşılamayı tamamlayip açılmışken biz hala asi bekliyoruz.eger akp dediği gibi israil'e karsiysa ticari anlaşmaları iptal ederek ilk adımı atsin.fazlada gaza gelmeyin mavi Marmara satışı kulağınıza küpe olsun.
Böyle ortamlarda kendilerine mekan bulabilen bi kaç karaktersiz itrail artığı var onların sikinde olmaması kimsenin sikinde değildir. Zaten bunlardan farklı birşey bekleyen yok.
Filistin'e diğer Arap ülkeleri de dahil olmak üzere hiçbiri sikimizde değildir.
Abi bir yerlerde ölen birileri varken bu sikimde değil diyen insan kendi insanlığından şüphe etmeli.

Tamam işin içinde olumsuz şeyler olabilir ama şu söylediğimiz şeye dilimiz nasıl varabilir.

Çocuklar ölüyor, ölecek, kadınlar masumlar ölüyor ve ölecek. Böyle bir konu hakkında şu cümleyi hangi vicdan söyleyebilir. Cani misiniz nesiniz.

Abartmayın aq.

Savaşa tabi ki hayır. Ne Filistinli ne israilli ne de başka bir masumun kılına zarar gelmesini istemeyiz. Ölene oh olsun sikimde değil diyen insan insanlığını kaybetmiş demektir.
araplardan bize ne. ekonomizden haber verin .
Tabi ki değil. israil Azerbaycan'a yardım etti ve Azerbaycan kazandı. Mühim olan odur. Filistinli dediklerini diğer araplar bile sallamıyor.
katıldığım önermedir. türkiye'de bizim derdimiz başımızı aşkın. kaybolmuş paralar, devleti elinde tutan mafyalar, her gün tonla intihar ve bunalım. önce biz kendi işimize bakalım.
işin aslına bakarsan kimsenin sikinde değil, lakin müslümanlık islamiyet diye ortalarda gezenler filistin için birşey yapmasalarda umursuyormuş gibi gözükmeyi çok severler.

Al din allah kuran diye sözde ümmetin lideri bile filistin e yardıma giden mavi marmara yı sattı.

Şimdi kalkıp kimse bana ama filistin müslüman falan filan demesin.

Filistin oy getirip seçmenlerinde vicdani mastürbasyona sebep oluyorsa umurundaymış gibi takılırsın ortada.

He amk filistin paylaşımları yapıp en müslüman siz oluyorsunuz he.
islam davası hayatı boyu umurunda olmayan malum zihniyetli kişi söylemidir. gerçekten çok yazık..

görsel
Tabi lan manyak mısın.
Aynen öyle. Çünkü bizim önceliğimiz başka.. bizim önceliğimiz soydaşlarımızdır. Türklerin özgürce yaşayamadığı dünyada arapların ya da başka milletlerin ne halde olduğu umurumuzda değil..
güncel Önemli Başlıklar