1. 1.
  http://haber.sol.org.tr/t...al-yas-ilan-edildi-237521

  Kendi şehitlerimiz için hiç yas ilan edilmezken şimdi de elin Filistinlisi için 3 günlük ulusal yas ilan edilmiş. Ülkemizin başında bunca sorun ve dert varken kalkıp elin Arap'ı için yas tutuyoruz. Bizi sırtımızdan hançerleyen, savaş kaybetmemize neden olan hain bir milletin meselesini sanki kendi meselemizmiş gibi sahipleniyoruz.

  Arap fetişisti AKP zihniyeti işte bu yüzden bizim ülkemizi temsil edemez. AKP zihniyeti ulus nedir, millet nedir, vatan nedir bilmez. AKP zihniyeti milli olan bütün değerlere düşman, milliyetsiz ve ulusal bilinçten yoksun bir şer oluşumudur. AKP zihniyeti çok ciddi ve tedavi edilmesi gereken bir Arapperest kişilik bozukluğu hastalığına sahiptir.

  Bu sadece hükümet ile de sınırlı değildir. Halkın da büyük çoğunluğunun milli şuur eksikliği vardır. Bu halk ümmetçi kafadan sıyrılıp ulus-millet bilincine sahip olmadıkça; milletinin, ulusunun çıkarlarını her şeyin üstünde tutmayı öğrenmedikçe ilerleyemeyecektir. Aslında bütün sorunlarımızın temelinde bu milli şuur eksikliği yatmaktadır.

  Utanç verici olay.
  2 -1 ... otoriter faso kemalist