bugün

dinciden doğru iş beklemek akla ziyandır

bu filistinin başında ki adam

türkiye kıbrısda işgalcidir demişti

sor bu dincilere

alayı ölü taklid.
bize ne yahu filistin'den. yetti artık elin araplarını doyurduğumuz. ülkemizde işsiz kaldığı için intihar eden insanlar var. siz önce kendi halkımıza bu parayı verin.

kendi halkına iban, araplara 5 milyon dolar.

bir de hala ibb portre diyen ecdat düşmanları var. ulan bir yanda fatih'in dünyada var olan 3 tablosundan biri, ülkenin tarih ve ecdat mirası var. diğer yanda araplar, bize her fırsatta ihanet eden filistin var. dingil bu ikisini eş tutmuş. bir yanda 6 milyon tl, tarih ve ecdat için harcanan para, diğer yanda ise 35 milyon tl, kıbrıs'ı bile tanımayan rezil ve türk düşmanı bir ülke için harcanan para.
Yapılan eylem hakkında 'doğru değildir' diyebilen insanlarımızı görüyorum. Olabilir. Kendi fikirleri. Bir desteğim ya da yorumum yok bu konu hakkında.

Ama dikkatimi çeken, yürek burkan bir konu var. Ona değinmek istiyorum izninizle.

Çünkü 'yapılan doğru değil, çünkü Filistin Barış Pınarı Harekatını kınadı' gibi bir yalanla böyle bir konuyu karşıt olmanın mantık alır bir yanı yoktur.

Uzun süredir sosyal medyada Araplardan mezhebi gereği nefret eden insanların ortaya attığı bir propaganda sonucu, 'Barış pınarını Filistin kınadı' yalanının aslını, doğruluğunu bilmeden böyle konuşmak, bilinçli bir şekilde böyle bir yalana onay vermek demektir ki, buna bir son vermemiz gerekir diye düşünüyorum.

Arkadaşlar, Filistin Dışişleri Bakanı el-Maliki, Türkiye'nin bölgeye barış ve huzuru getirmek amacıyla başlatılan Barış Pınarı Harekatı'nı kınadıkları yönündeki iddialarını ""Filistin, Suriye'nin kuzey sınırında olanlara dair hiçbir açıklamada bulunmadı, bulunmayacak." sözleriyle yalanlamıştır.

https://www.aa.com.tr/tr/...alarina-yalanlama/1609502

Yani anlayacağınız bu da "w.h.t. squires yalanı" gibi sadece belli bir ırka mezhepleri gereği nefret duyanların ortaya attığı bir propagandadır.

Lütfen böyle şeylere itibar etmeyiniz. Yalvarırım sizlere. Gerçekten kendiniz bir şeyleri araştıramıyor musunuz?
Yav bu Filistinliler hiç kendi ayakları üzerinde duramayacak mı.

Yaser Arafat öldüğünde 2 milyar dolar serveti vardı onun bunun verdikleri paralar işte.

Bu araplar adam olmaz bizim arapçılar da olmaz.
filistin resmi makamları geçen gün bir açıklama yaptı;
görsel

bu şerefsiz ülke, kıbrıs rum kesimi ile ilişki içersinde, türkiye ve yunanistan'a ise eşit mesafede duruyor.

yani filistin için yunanistan neyse, türkiye de o...

ama biz kalkıp filistin'e 5 milyon dolar hibe ediyoruz.

şu akp döneminde filistin için akıtılan milyon dolarlar var.

bakın, tika, gazze'de evler inşa etti ve filistinlilere verdi.
(bkz: tika nın gazze de yaptığı 320 konut teslim edildi)

görsel

türkiye cumhuriyeti vatandaşlarının paralarıyla filistinlilere 320 daire yapıyorsun, teslim ediyorsun.

ne için? yunanla, rumla bir olup türk düşmanlığı yapması için.

bu şerefsiz filistin, barış pınarı harekatı sırasında bizi kınamadı mı?
nasıl bir malsınız lan siz?
teröre karşı operasyon yapıyoruz ve bu yavşak filistin bizi kınıyor, akp'li dışişleri bakanı da "filistin bizi kınadı diye haksızlık yapmayalım" diyor.---> (bkz: #42304529)

sonra da bizi kınayan bu yavşaklara 5 milyon dolar hibe ediyorlar.

devlet aklı bu mu lan?
hay ben sizin aklınızı si...

o 5 milyon doların her bir kuruşu, her bir senti haram zıkkım olsun.
bu soysuzlara o hibeyi verenlerin soyundan sopundan çıksın inşallah o para...

son olarak filistin'e neden yardım etmemeliyiz, filistin'den neden uzak durmalıyız, buyrun okuyun;
(bkz: merhaba ben bir filistinliyim bize yardım etmeyin/#37310208)
Ve Filistin’in Türkiye Sıkıntıya düşünce her seferinde karşı taraftan olması veya sessiz kalması...
Kişi başı 6 cent vermişiz.

Ya arkadaş 6 cent eksik gönderip beni bu işe hiç bulaştırmasaydınız. yarın birgün bizi kınayıp protesto ettikleri zaman en azından ben üstüme alınmayacaktım.
ben yardım edin diyorum ama aynı zamanda bu özelliklere de sahibim. neyim ben şerrrrefsiz miyim?
şerrrrefsiz olsaydım derdim ki o parayı fakire fukaraya dağıtacağınıza ankaraya 4 5 tane daha dinozor heykeli yaptırsanıza lan derdim. ama diyor muyum bak?
tezini çürüttüm by.
bunun arkasında mantıklı bir açıklama yoksa eğer sikecem artık o gazzeyi. yeter lan bari bize arka çıkın bir iki konuda amk.
keşke 10 gönderseydi

yazık din kardeşleri.
kıbrıs konusunda rumları, doğu akdeniz konusunda yunanlıları destekleyen filistinlilere hediye verilmesidir.

http://www.sondakika.com/...stin-e-5-milyon-13362749/

kendi vatandaşına verme, ona buna yedir.