bugün

insanlık namına konuşmanın kıç yırtmak olarak değerlendirildiği bir ortamda, siyonist uşaklarının 21. yüzyılda gerçekleştirilen kıyıma duyarsız kalmaları sonucu sıçtıkları pislik.
duyarlı olandır. siyonistler, haçlı seferi çocukları başka ülkelerin başına terörü bela edip, sonra da derler: efendim sizin de terör sorununuz var, efendim bizimki de aynı, efendim bize terörist saldırılar oluyor ayol. kendileri çalıp kendileri oynarken bir yandan da suçu olmayan insanları bir birine düşürmekteler. sözde vaadedilmiş toprakların peşindedirler. o kitap ki kutsaldı--(r) bozulana dek.
yırtınmayanlara şunu soran insanlardır: vahdettin tarafından satılmış bir ülkede yaşasaydık, ingilizlere direnmek terör mü olurdu? ulan ne güzel satmış dedeler, yiyin anasını satayım mı diyecektik?
(bkz: israil için kendini feda eden neferler)
(bkz: ota boka başlık açarken keyifler gıcır)
kurtuluş savaşında atalarımız satsaydı bu toprakları ve biz de onların torunları olarak atalarımızın sıçtığı boku temizlemek için mücadele verirken muhtemelen şu anda iran'da yaşayan götü kalkmış bir grup ibnenin, havadan karadan denizden gelen bombalara karşı mücadele eden ve esir olarak ölmektense savaşak ölmeyi göze almış bizim kuvayı milliyeci militanlarımıza hiç olmazsa pc nin başından bir işe yaramasada tarafımızın belli olmasına neden olacak yazılar yazan büyük çoğunluğa götünden uydurularak sıçarcasına söylenmiş, sahibinin duyarlı bir o çocuğu olduğu söz ebeği olabilirdi...

Tabi bizimkiler satmamış, ama satsaydı yan gelip yatacaktık değil mi puşt herif....
insana insan gibi bakmayı öğrenmek lazım
(bkz: hayvanlığın lüzümü yok).
yaşını doldurmamış bebeklerin göğüslerindeki şarapnel parçalarından bir nebze olsun ders almamış insanlık dışı düşüncedir. not : bu gün kendi kıçını yırtmassan, yarın gelir elin siyonisti zevk ala ala yırtar o kıçı.
--spoiler--
israil bölgede menfaatleri olan ülkelerin bm eliyle filistin devletinin toprakları üzerinde gayrı meşru olarak kurduğu bir devlettir. ortadoğuyu arapların kontrolüne bırakmak istemeyen devletler birliği orada kendilerine her daim müttefik olacak bir ülke inşaa etmiştir. yani israil, filistin devletini gaspetmiştir, burada mağdur olan filistindir
--spoiler-- *
hala israil'in satın aldığı topraklara bir sabah bayrağını dikerek ülke kurduğunu sanan zavallıların asla anlayamayacağı bir yırtınıştır. öyle bir yırtınış ki bu, birşey yapamamanın ezikliği, katledilen masumları sadece seyretmekle kalmak zorunda olmanın verdiği dayanılmaz kederle yaşamak zorunda olmanın yırtınışıdır.

insanlıktan nasibini almamış, siyonizme hizmet ettiğinin farkında bile olmayan cahillerin önemsemediği bir yırtınıştır. yırtılan kıç değil, yüreklerdir. parçalanan yürekler.
insanlık diye kıçını yırtan insandır.
engin ceber in ölümü için bir komunist daha öldü dusuncesiyle yaklasıp sesini cıkarmayan hatta içten içe sevinen, filistin dekiler için musluman kardeslerimiz ölüyor orada ( ki musluman kardeslik dusuncesi arapların zerre kadar umrunda degildir; sınav sorusu olarak, musluman arapların musluman zencileri öldürdügü katliamı soruyorum, o zaman aklınız neredeydi diyorum) deyip celallenen ironik insandır.

duyarliliği kendinden olanadır, evrensel değildir.

edit: bak aklıma geldi, israil deki solcuların israil in filistin e yaptıklarını protesto ettigini bilmez. bilse de gozunu kapatır, oyle bir sey yokmuscasına davranır.
anlamsız ısrarcılıktır.

gereksiz din kardeşliği duyarlılığıdır.
din kardeşliği duyarlılığı değildir bu insan olma duyarlılığıdır. masum insanların ölmesini istemeyen duyarlılıktır. ayrıca bu kıçına yırtan duyarlı insanın aynı zamanda ülkesinin sorunlarına da duyarlığı olduğu ve başkaldırdığı da düşünülmelidir arada.
uğruna götünü yırttığı masum insanlar o kadar masumdur ki anlatsam inanmazsınız. saftırlar, kendilerini asıl öldürenin hamas olduğunu göremezler. duru akılları düşünemez ki "ulan biz burda kırılıyoruz, millet batı şeria'da yahudilerle birlikte rahatça yaşıyor bu işte bi bokluk var."
türkiye de kısım kısım satılıyor. bu bizi ilerde "kendi ettin kendin bulduncu"ların diline düşürecek; düşürecek, onlarla birlikte. bu ayarsız pragmatik organizmalar o zaman aydınlanacaklar dimi;
düşünseniz kıyamet mi kopar?
ayrıca bu önermeyi yapanlar sizi asıl hamas öldürüyor diyecek kadar israil yanlısı ve batı şeria'da insanların rahatça yahudilerle beraber yaşadığını sanan ahmaktır.

ayrıca bu duyarlı insanın en büyük hatası filistin' de sadece insanlar toplu olarak kıyılırken duyarlı olmasıdır.
oysaki israil'inde asıl isteği budur.
öyle büyük zulümler yapıyordur ki biz israil o insanlara yaşama hakkı verse büyük bir lutüf vermiş zannedeceğiz ancak filistin'in devlet olmaktan kaynaklanan hiç bir hakkı yoktur daha o aklına bile gelmez.
sözlükte ne kadar israil uşağı, insanlıktan nasibini almamış gerzek olduğunu bize gösteren yırtınmadır. kıçlarını israile, siyonizme peşkeş çekenlerin anlayamayacağı isyandır.
sadece din ortaklığı açısından bir yerlerini yırtıyorsa bu insan, bir halta yaramayandır.

(bkz: at çöpe gitsin)
büyük ihtimal Karabağ için Kıçını yırtmayan duyarlıdır. tam tersi Karabağ'ı ermeni'ye peşkeş çekmeye uğraşanlara oy veren duyarlıdır
Musul, kerkük için kıçını yırtmayan duyarlıdır. Tam tersi Musul'u kerkük'ü amerikan uşaklarına peşkeş çekmeye uğraşanlara oy veren duyarlıdır.

Hadi benim için açık söylüyorum öncelikli olan Türklüktür. Türk'ün derdi herşeyden ötedir benim için. Filistin olayı durup da Türklüğe dayanmadığı sürece sadece insan olarak rahatsız olurum o kadar.

peki filistin için kıçını yırtan duyarlılar için genelde Müslümanlık önceliklidir.
E o zaman Karabağdakiler, Musuldakiler müslüman değil midir?

sonrasında başka bir ihtimal de Gomanist duyarlıdır.

emperyalistlerin inim inim inlettiği coğrafyadır filistin.

Peki karabağ nedir?

Demek ki yalan olan duyarlıdır bu duyarlı.

Ha bir de Filistin siyasi olarak yahudilerin olsa ne olacak Arapların olsa ne olacak allah aşkına?

ikisi de aynı şeyin soyu, Ben 1.dünya savaşı ve öncesinde yahudiler yüzünden binlerce askerimi oralarda kefene sokmadım, Tam tersi Araplar yüzünden soktum.

Ayrıca Irakta bir arap! saddam vardı da ne oldu? Saddam da orada insanları katletti, amerika da katlediyor.

o yüzden kimse din kardeşliği, insan kardeşliği, insanlık geyiklerine girmesin.
önce araplar bir, kardeş olsun birbirleriyle, Araplar birleşsin bir avuç coğrafyada binbir tane devlet. Önce araplar adam olsunlar, insan olsunlar, medeni olsunlar, birbirlerini, diğer müslümanları, diğer insanları katletmeyeceklerin garantisini versinler.

sonrasına bakarız, yeri gelir affedici oluruz belki.

aksi halde kuteybe bin müslim'den beri kendileri umurumda değildir.
bir kere de türkiye diye yırtsa bileğimi keseceğim.
filistin eğer müslüman olmasaydı kıçını kıpırdatmayacak insandır o aynı zaman da. duyarlı olmak sadece dinden ötürü geliyor birçok * insan için. insan olduğu için değil ne yazık ki.
yapılan bir araştırmaya göre dini kesimin yardım kuruluşları diğer yardım kuruluşlarına göre kat kat fazla yardım yapmış çoğunluğu müslüman olmayan afrika'ya.

ayrıca sıcak yataklarından kalkıp başkası için mücadele etmesini bilenler kendi ülkesi için kurşun altına ilk atlayacak olanlardır.

hadi uyuyun siz.
türklükten çok din kardeşliğine ya da arap soyundan olan kişilere önem veren insanlar çoğunlukla vardır bu grupta. filistin bir hristiyan ya da budist bir devlet olsa kıçını kıpırdatırlar mı onu merak ediyorum. insana insan olduğu için değer verilirse eyvallah ancak yahudilerin yaptığı gibi din kardeşimiz deyip onu savunmaksa olay...
güncel Önemli Başlıklar