1. 1.
    akp'li düşişleri bakanı beyanı...

nato kafa, nato mermer...
    bunlar asla akıllanmayacaklar.

mevlüt bey demiş ki; "filistin bizi kınadı diye haksızlık yapmayalım. çünkü baskı yapıyorlar..."
    filistin bizi kınadı diye haksızlık yapmayalım

kaynak:
    https://www.gazeteduvar.c...iye-haksizlik-yapmayalim/

hala filistin peşinde, filistin goygoyunda bunlar.

filistin'e baskı yapılıyormuş...
    bak sen...!!!

peki katar'a baskı yapılmıyor mu?
    hadi katar zengin.
    somali?
    somali'ye baskı yapılmıyor mu da arap birliği'nin türkiye'yi kınamasını veto etti bu iki devlet?
    (bkz: katar ve somali nin kınama kararını veto etmesi)

filistin de kansız olmasa pekala çıkıp arap birliği'nin kınana kararını katar ve somali gibi veto edebilirdi.

hala neden savunuyorsunuz bu kansız çöl farelerini?
    bu çöl farelerinin bayrağı bile osmanlıya ihanetin bayrağı değil mi?
    nedir bu filistin sevdanız?
    38 -14 ... tengir budun
  2. 2.
    filistininizin amk. inşallah israil fetheder orayı.
    17 -7 ... eti cin baba
  3. 3.
    yıllardır israil işgali altındaki adeta israil'in yönetimi baskısı olan bir devlet ile katar ve somaliyi karşılaştıracak kadar ne içtin.

selam ve duayle.
    4 -20 ... kazangap
  4. 4.
    Elimizde ki istismar ve duygu sömürüsü kaynağını durduk yere kaybetmeyelim demek istiyor.
    11 -1 ... enkidu1986
  5. 5.
    filistine kim ne baskısı yapmış ki kınamak zorunda bırakılmışlar ? adamlar zaten israil baskısı altındayız her gün katliam yapılıyor demiyorlar mı ? ne demişler mesela türkiyeyi kınamazsanız katliam yaparız mı ?

evet bu insanlar akıllanmazlar. sırtımızdaki hançer sayısı iki elin parmaklarını geçti hala arap türküleri çığırıyorlar. 2 gün önce sıkışınca arapların rabiasını bırakıp "ya istiklal ya ölüm" diyerek atatürkü yad edenler antlaşma sağlanınca gene arap kardeşlerine yüzlerini döndüler.
    15 -3 ... mel mel bakan gibson
  6. 6.
    Ne kadar iyimseriz.
    5 -1 ... flat head
  7. 7.
    Baktılar ki "kandırıldık" ın modası geçti, yeni bir trend yaratalım dediler zaar.
    Bundan sonra "haksızlık yapmayalım"ı daha çok duyarsak şaşırmayalım.
    7 -2 ... dinsiz kitapsiz kafir
  8. 8.
    Ben daha önce ne yazdım? Araplar Türkiye'ye savaş açsa ülkeyi bırakır Arapları Savunurlar.

Adamlarda öyle bir Sünni arap sevgisi var ki anlatmakla bitmez. Sınırımızda Şii/Alevi türkmenler ölümden kaçıp ki 3-5 bin nüfusla geldiler hiçbiri içeri alınmadı. Milyon tane Sünni suriyeli geldi al al bitiremediler.

O gelenler Şii iranlı olsa buraya adım gibi emin şekilde yazıyorum 1 tanesini ülkeye sokmaz, bize ne insanlığı biz mi kurtaracağız derlerdi.

Türkiye bunu daha önce de yapmıştı zaten, iran devriminden sonra gelen zengin şiileri bile ülkeden kovdu kendi ülkenize gidin diye.

Ondan sonra türkiye solcular yüzünden böyle de bla bla.
    12 -2 ... keyf kahyasi
  9. 9.
    Ortalıkta Filistin için toplanan para ticareti varken tabii ılımlı olacak.
    Bütün o toplanan paralar nerede, nerede hesabı?
    Hayatımda gördüğüm en kötü hariciye bakanı bu, istikrarsız, kendisinden bile memnuniyetsiz.
    Seni de, bıyığını da, demeçlerini de, o çirkin ingilizceni de sevmiyorum.
    Hariciyecilerin stili, karizması olur entelektüeldir. Hani nerede?
    Filistin lanetinin de silsilesini... Tokadı bi koycan yalanları üzerlerinde yorgan olacak.
    7 -3 ... non andrea
  10. 10.
    Hee baski görüyorlar o zaman gelsin bizi silksinler.

Ohh ne ala memleket.
    6 -1 ... karton toplayan cocuk