1. 21.
    dünyanın en çok denizcisine sahip, en çok deniz okuluna sahip filipinler kendi karasularına giren gemilerin ne taşıdığını bilmiyor muymuş yani?

kanada o çöpleri nasıl oraya kadar getirmiş? liman otoriteleri kara sularına giren gemilere "ne taşıyorsunuz" diyerek çağrı yapmamış mı? "varış öncesi" dökümanlara nolmuş?

lan oğlum dünyanın bir ucundan öteki ucuna böyle bir şey taşımak nasıl mümkün? filipinler savaş açacağına otursun, böyle bir mallık nasıl oldu onu düşünsün.

dikkat etsinler kanadalılar bu sefer konteynıra asker koyup, troya 2 yi çekmesinler. bu kadar salaklık zor çünkü.
    ... uzakyolun yolcusu
  2. 20.
    gayet makul bir açıklama yapılarak ilan edilmiştir. mesela her bulduğunu benim evimin kapısına atarlarsa ben de savaş ilan ederdim. çöp kovaları varken çöplerini yere atan tiplere gıcık olduğum kadar hiçbir şeye gıcık olmamışımdır.
    3 ... koala amma ne fayda
  3. 19.
    filipinler in kanada ya savaş ilan etmesi
    1 ... 1974197819741978
  4. 18.
    filipinler'in askeriyiz.

ulan şu batı şerefsizliği ne zaman son bulacak. nasıl bir iki yüzlü adam ki bunlar dünyaya medeniyet satarlar birde.
    1 -1 ... sapnu puas
  5. 17.
    Hiç bu kadar gülmemiştim. Siz de onlara atın kaçın. Mancınıkla çöpleri fırlatabiliriz birbirimize.
    ... glgelivadi
  6. 16.
    (bkz: beka sorunu)

Zaten bok içinde yazıyorsun AMK. Nolmuş geri dönüşümden parayı bulursunuz.

istanbul da çöp için birbirini öldürenler var.
    ... gedikpasa
  7. 15.
    Ooohhh karışıyor dünya. Karıştırın karıştırın, ne olacaksa olsun bitsin bir an önce.
    ... thelma
  8. 14.
    filipinler in kanada ya savaş ilan etmesi
    ... anankim skywalker
  9. 13.
    0:00 0:52
    2 -2 ... paganviodio
  10. 12.
    Lan sen koskoca ülkesin amk ne bu komşu bahçesine çöp atıp kaçan mahalle karısı halleri.
    2 ... serdarsl06