1. 1749.
    "Kendilerini olduğundan büyük sanıyorlar. Ben finansal durumum çok daha iyi diye, Fikret Orman’ı küçük görsem doğru olur mu"

ali şafak öztürk.

şimdi sus ve yalovaya devam et fiko. çapını bilmeden başkalarına sataşma.
    #37493008 :)
  2. 1750.
    düşmanlarının kafasına kafasına vuran başkan.

aziz e bir vuruyor ses antalyaspor başkanı ve forza antalyaspor dan çıkıyor.
    #37493034 :)
  3. 1751.
    sıyın cımhırbışkınım.
    #37493059 :)
  4. 1752.
    Orman kanunları her yerde geçerli olduğundan beğeniyorum.
    #37493115 :)
  5. 1753.
    (bkz: tişikler cımhırbışkınım)

tanım; uffff çok delikanlı bir başgan.
    #37493156 :)
  6. 1754.
    (bkz: sus ve yalamaya devam et)

yakında fikret show ismiyle talk show programı yapacakmış.
    ayrıca çocuklar duymasın havuçu bu oynayacakmış diyorlar.
    #37493220 :)
  7. 1755.
    Tarih 03.03.2015 BEŞiKTAŞ basketbol takımının başına Henrik Detman getiriliyor, ve o gün imza törenin de bir konuşma yapan Sayın Fikret ORMAN takımımızın Euroleague şampiyonu olabilecek bir kapasiteye sahip olduğunu dile getiriyor bu açıklamadan 2 yıl sonra gene aynı başkanımız Sayın Fikret ORMAN Euroleague gibi organizasyona takımını şampiyon olsa bile göndermeyeceğini açıkça beyan ediyor, şimdi sizlere soruyorum peki böyle bir açıklama final setrisinden evvel yapılması takımın motivasyon olmasında sıkıntı yaratmaz mı, bunları neden yazıyorum bir torpildir gidiyor, mağlubiyete kılıf arıyorsunuz ki ben kılıf falan aramıyorum benim için harika bir sezon yaşatan bir takım seyrettim bu sene ve ciddi keyif aldım gittiğim maçlarda biraz da maç içinde yapılan hataları dile getirin de bende o zaman samimiyetinize inanayım , bırakın dünü dün de kalsın , kenetlenip BEŞiKTAŞ'ın futbol dan ibaret olmadığını bir spor kulübü olduğunu idrak edelim önce , sonra bu tartışmaları içimizde güzelce zaten hallederiz...#YaşasınBEŞiKTAŞmücadelemiz..
    #37493224 :)
  8. 1756.
    En iyi 2. Başkan; 1.yi biliyorsunuz.
    #37493237 :)
  9. 1757.
    iğrenç bir herif. tartışmasız karakter olarak aziz yıldırımı bile solda sıfır bıraktık antipatiklikte. transfer politikası uyanık olabilir lakin olaya tarafsızca bakmak gerekirse;

taraftarı ile tamamen zıt siyasi görüşe sahip, ülkenin kurucusuna "siyasi" diyebilecek kadar iktidarın parmağında oynattığı ve aldığı emirleri harfiyen yerine getiren bir adam.
    #37495453 :)
  10. 1758.
    atatürk e siyasi dememiştir. atatürk posterinin stada sokuluş amacı ve biçimine siyasi demiştir.

ama bunu fırsat bilenler fikret orman a sallamaktadır. yazıklar olsun.

2012 de seçilmesinin nedeni geçmiş başarıları değildi. karakteriydi. divan kurulu karakteri düzgün diye ormanı seçti. iki kızı var,

ikisi de babalarına aşık.

gerçi pek çok kadın fiko ya aşık. kim aşık olmaz ki....

beşiktaş değil de fb ya da gs nin başkanı olsaydı burada iltifat edenler olacaktı, sn. cımhırbaşkanım diyenler yerine.
    #37495510 :)
  11. 1759.
    Ya siz ne asalak tiplersiniz. Vodafone park da stadın en tepesinde Atatürk resmi var zaten. Hala f.orman a Atatürk üstünden aklınızca itibar suikastı düzenliyorsunuz.
    #37495523 :)
  12. 1760.
    nasıl ki cımırbışkınım demek siyaset yapmak ise, akp genel başkanının ağzından stadyumlardaki "arena" ismine getirilen eleştiriden yarım saat sonra alel acele stadyumun ismini değiştirmek siyaset yapmak ise, atatürk pankartı açanlara "siyaset yapacaklar partilere gitsin" demek de siyaset yapmaktır. kendisi çok iyi bir siyasetçidir. tarafı da bellidir.

kimse kimseyi kandırmasın. geri zekalı yok karşınızda.

fikret orman yalakalık için atatürk'ü ve onun manevi mirasını harcayacak tıynette birisidir. savunulacak tarafı da yoktur.
    #37495553 :)
  13. 1761.
    (#36772563) numaralı entryde daha önce kendisi için neo aziz yıldırım olma yolunda hızla ilerliyor demiştim,

bu ilerleyiş o kadar hızlı bir hal aldı ki, yeni aziz yıldırım diyebiliriz.

bunu kibirinden tutun da söylemlerine kadar genelleyebiliriz. tebrikler, artık türkiye'nin en nefret edilen başkanı sıralamasında zirveyi aziz yıldırım ile paylaşmaktadır. belki aziz yıldırım'ı bile geride bırakmış durumda kendisi.

dursun özbek 'ten yalnızca galatasaray taraftarı nefret ettiği için nefret edilme konusunda bu arkadaşın yanına bile yaklaşamamaktadır.
    #37495588 :)
  14. 1762.
    Köpeğin önünden kemiğini çekip alan başkan. Köpeğin önünden kemiğini çekersen sahibide olsan sana hırlar bizim başkanınkide o hesap işte köpeklerin önünden kemiğini aldı onlarda havlamaya başladı. Ben siyasi görüşüne değil icraate bakarım. ideal bir başkandır vurduğu yerden ses getirir, gece yatak odalarına girer kabus olur.
    #37495627 :)