1. 1994.
    üzerindeki baskı artıyor.

kimse yemiyor artık fiko ağlamalarınızı. sen ayrı hocan ayrı.

bak sizinkiler ne demeye başladı;

--spoiler--

celal kolot: “beşiktaş, şampiyon olduğu zaman da şimdi de tff başkanı ve mhk başkanı aynıydı. kendisi kulüpler birliği başkanı. kimi kime şikayet ediyor? federasyonda en az 5 tane beşiktaşlı yönetici var. bunların hepsi fikret orman’ın arkadaşları."

--spoiler--
    1 -1 ... hergele kutay
  2. 1995.
    celal kolot demirören in en yakın dostudur bilen bilir.
    ona eleştiri gelmesin diye orman ı eleştiriyor.
    renkliler de nemalanıyor bundan.pes..
    -2 ... sansyoklan
  3. 1996.
    celal kolot: “beşiktaş, şampiyon olduğu zaman da şimdi de tff başkanı ve mhk başkanı aynıydı. kendisi kulüpler birliği başkanı. kimi kime şikayet ediyor? federasyonda en az 5 tane beşiktaşlı yönetici var. bunların hepsi fikret orman’ın arkadaşları."

2015 2016 beşiktaş şampiyonluğunda mhk başkanı yusuf namoğlu değildi. 2016 2017 seOmunun ikinci yarısında mhk başkanı oldu. Celal kolot götünden element uydurmasın.

Bunlar nasıl arkadaş ki caner e bir gecede kanundeğiştirip ceza verdiriyor. Sikerler öyle arkadaşı.
    2 ... frekans
  4. 1997.
    orman gibidir orrrmandır ormaan.
    ... ikinci nesil yazar
  5. 1998.
    https://twitter.com/futbo.../1052526423322308608?s=21

--spoiler--
    "Ben Yusuf Namoğlu'nu istifaya davet etmedim. Yusuf Namoğlu'nun iyi niyetinden hiçbir zaman şüphe etmedim."
    --spoiler--

demiş başkan.
    ya başkan, adamları ikinci kez heveslerini kursakta bırakıyorsun. fikstür muhabbeti çıktığında "biz federasyon ile birlikte yapıyoruz" demiştin. daha bunun acısı sıcakken kalkıp...

ben söylüyorum hep zaten. Fikret orman birtanedir.
    2 -1 ... ktei
  6. 1999.
    "Ben Yusuf Namoğlu'nu istifaya davet etmedim. Yusuf Namoğlu'nun iyi niyetinden hiçbir zaman şüphe etmedim."

http://fs1.directupload.n...mages/181017/ydknul2y.jpg

tinerciler şok tinerciler iptal. *
    3 -1 ... paul sahilleri
  7. 2000.
    taraftarına ters köşe yapmıştır.

(bkz: seni ula)
    ... flat head
  8. 2001.
    Lan olum bu ultrasucukcular harbi mal. Daha dün açıklama yapıp demirören e laf söylemiyosunu diyenler başkanın direkt tff yi hedef almasını görmezden geliyor. Ne dedi başkan mhk bizim muhattabımız değil bizim muhattabımıZ tff. Hani dün ultrasucukçular diyordu ya mhkyı atayan tff ona laf edin diye. Başkan da direkt yuvarlamış tff yi. Ama tabi niyet kötü olunca da okuduğunu götten anlıyor millet.

Adam gibi baştan sona okuyun bakalım ne diyor herif.
    2 -3 ... frekans
  9. 2002.
    namoğlu'nun iyi niyetinden şüphe ediyor mu etmiyor mu bilmiyorum ama etseydi de bence çıkıp bunu beyan etmezdi.
    ayrıca bildiğim kadarıyla fikret orman'ın sıkıntısı mhk ile değil, tff ile.
    bu yüzden namoğluyla büyük bir sıkıntısının olduğunu zannetmem.
    ... junxer
  10. 2003.
    hadi diyelim fikret orman gerçekten taraftarın tersi düşünüyor da böyle konuştu. sizce taraftar biat eder mi ?
    1 ... anotheeer