bugün

ilk bakista birbirinden alakasiz gozuken seyler olsa da, guclu kardeslik iliskilerinin olmazsa olmazlaridir efendim bunlar.

kardesinizle araniz bozuksa veya iliskilerinizi daha da guclendirmek istiyorsaniz, bu uc seyi kullanmaniz yeterli olacaktir supersonik bir abi kardes iliskisi icin.

1- playstation'a koyun fifa 2009'u. gerci ben pesciyim, pes varken fifa oynayan zihniyet hakkinda dusuncelerimi aciklasam, sozluk formatinin oldukca uzaklarinda bir yerlerde olurum ama neyse... tarifimiz bu sekilde, internette okudum, fifa 2009 gonul isi olsun, abi kardes iliskisi olsun bircok yerde turnasol kagidi vazifesi goruyorumus ve eger bir insani seviyorsaniz, onu fifa 2009'da yenmeniz gerekiyormus. uzatmiyim daha fazla, koyun iste fifa 2009'u oynayin.

2-karisik pizza ismarlayin. karisik dedigime bakmayin, benim kardesimle aram iyi degil, nasil pizza sevdigini tam bilemiyorum. hatirladigim kadariyla vejeteryan da degildi, ondan karisik soyledim ben. ama ananas li pizza seviyorsa kardesiniz veya ancuezli, onu ismarlayin. paraya kiyin.

3-kahvalti hazirlayin. cok iyi anliyorum, "5 gun erken kalkiyorum bugun uyuyayim bari" diyorsunuz ama bu son asama. pes dururken fifa oynadin, gittin pizza ismarladin, bu son asamayi yapmazsan hepsi bosa gider. evet, cayi koy, sucuk, salam ve sosis, icabinda pastirma, donat iste. domates, salatalik, yumurta, zengin gozuksun masa. abi olmak kolay mi? kahvalti sonrasi kahveyi orta sekerli ve bol kopuklu yapin. seytan ayrintida gizlidir, veya oyle birsey...

neyse efendim, su anda kardesinizle apayri, bambaska bir doneme girmis bulunmaktasiniz. iliskiniz, bu dunya uzerinde hicbir abi-kardes arasinda olmadigi kadar iyi.

unutmayin ki, acilar paylasildikca azalir, sevgiler paylasildikca cogalir. iki kisinin de bildigi sir degildir. bu baglamda, lutfen kardesinizle aranizda olan butun herseyi, konuyla alakali basliklar acarak buraya yazin ki, biz de sizin o tecrubelerinizden faydalanalim. saadet zinciri gibi dusunun bunu, o sekil yani...
(bkz: kız kardeşin bakire olmadığını söylemesi)
güncel Önemli Başlıklar