bugün

online oynarken göt arapların bir şekilde oyunu yavaşlattığı oyundur. sürekli donar falan. kotalarına soktuklarım. birde orada bıdı bıdı arapça konuş gülerler. sen ayağında top havada asılı kalırken ekranın tekrar düzelmesini beklersin.
normal lig ve kupa modunun olmaması bence büyük sıkıntı olan oyun.
fifa serileri arasında sözlükteki en popüler olanıdır. en çok entry girilen oyundur. zaten bende fifa 15 i almayıp 14 ten direk 16 ya geçtim. çünkü hakikaten çok iyi oyundu.
yahu bunun menajer modunda oyuncuların overall'ları neden gözükmüyor arkadaş?

transfer edeceğim adamın overall skorunu görmeden nasıl alayım amk.

karambole transfer ediyoruz, geldikten sonra overall açılıyor,

toto mu lan bu?

umarım yanlış bendedir, var mı bunun bi çaresi dostlar?

--
evet fifa 14 oynuyorum; 4 sene fifa 8, 5 sene pes 6 oynadım sonuçta.

(bkz: mağarada steam vardı da biz mi kurmadık)
zorluk seviyeleri saçma olan oyun/simulasyon.

şahsen ben yarı pro zorluğu ile başladım bir kariyere. ilk sezon çok kolay geçince profosyonel zorluğuna geçtim. ilk 2 maçımı hatırlayabiliyorum. köy takımlarına 3-0 4-0 gibi skorlarla yenilmiştim. her neyse bu zorluğu da bir şekilde atlatıyorsun.

ama abi o nasıl zorluktur öyle.

world class

aman allahım ilk maç bildiğin 6-0 yenildim be. kıçı kırık portoya hemde. elimde overall'leri 85 üstü 15 futbolcu var.

mecburen oyun tarzınızı tamamen değiştirmeye zorluyor world class zorluğu.

profosyonel zorlukta oyun tarzım daha çok dikine paslar ile ileriye çıkmak iken world class'ta bu mümkün bile değil.

orta saha'da top çevirmeye ve atakları kanatlardan açtığım ortalarla bitirmeye başlayınca biraz rahatladım.

ondan sonra santrofor leblebi gibi gol atıyor zaten. kazanmamak mümkün bile değil.