1. 21.
    "iyi ki" lerin, "en iyi ki"si yazar.. hatta, en en en..

Bu kaçıncı denemem bilmiyorum.. bu sefer kararlıyım ama. Sonunu getireceğim. Yoksa senin yazacağın yok zaten. Benim yaptığım gibi önce benim yazmamı mı bekliyorsun nedir? Hadi Yine ilk adımı ben atayım sorun değil. : ) ayrıca ben daha önce de yazacaktım ama dedim ya yazmış olmak için yazmanın önemi ve anlamı yok. "Bir yazar. Koştursun efenim sözlükte.." yazsam noooluuurr yazmasam ne olur. Yazsam herkes gibi olursun. Sen herkes gibi değilsin.. Burası(nickaltı) biraz da hatıra defteri gibi bana göre. ilkokulda ya da lisede mezun olacağın zaman ya da normal bi zamanda arkadaşlara uzattığın kokulu renkli sayfalara sahip defterler vardır ya. Hatırlarsın o defterleri. inanmazsın Bende de var bi tane, ilkokuldan kalma kalpli, çiçeli, böcekli : ) ben eksik kalamazdım o furyadan. : ) burası da öyle işte, kokusu yok, çiçeği böceği yok ama Yıllar sonra baktığında (bakarsan eğer) beni, okuduğunda gülümseyerek "ya bi roott vardı be, eeyyy gidi günler (trakyanın şoparısın ya kendi tanımına göre "h"leri kullanamıyorsun o yüzden heeey gidi günler diyemeyip eeey gidi günler bea diyebiliyorsun. : ) )" diye hatırlayacağın bir şeyler çiziktirmek, yazıttırmak gerek. Ben baya uğraştım iyi bir şey yazabileyim diye. Bu ara işimde çok malum pek vakitte bulamadım açıkçası ama olmadı.. yazıyorum siliyorum.. yazıyorum kaydediyorum. Beğenemiyorum bir türlü. iyi bir şey olsun istiyorum. Çünkü hem seni tanımlamak kolay değil, hemde her şeyin en iyisine layıksın. O yüzden baktım ki her yazışımda ya işte ya evdeyim. ayık kafayla olmuyor yani : ) senin dilinden konuşabilmek adına attım kendimi bir puba hem içiyorum hem yazıyorum. Gelirsen bu taraflara senlede otururuz merak etme.. Ehe. Ayık kafayla yazamadım fibo affet : ) ya da ayık kafayla yazdıklarımı paylaşacak cesareti kendimde bulamamışta olabilirim. ama sanma ki bunlar benim his ve düşüncelerim değil. Tamamen kendimdeyim. Enee ortaçgil çalmaya başladı..

"Uykusuzlugundan belli, kafanda birikintiler
    Teker teker döküldüler.

Sen hep kendine önlemler aldın,
    Ben kendime yasaklar koydum
    önümüzde barajlar var
    Bu su hiç durmaz!..

Yaşamak dopdoluydu akan pınarlar gibi
    inanmayanlar beklediler
    Umutlarını borç verdin, cebinde hiç kalmadı
    Dostların anlamadılar.." diyor. Duyuyor musun?

ben anlıyorum seni. Ve seni hem anlıyor hem tanıyor olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Valla iyi ki ölüyormuşum. : ) insan ölüyor oluşuna sevinir mi? Ben seviniyorum vallahi. Hatırlıyor musun ilk konuşmamızı? allah'ım ne kadar zor olduğunu düşündüğüm zamanlardı. Tekrar hatırlamak bile istemiyorum. Neyse.. Ne kadar haklıymışsın. Ölmüyormuşum ben.
    Yeniden doğuşummuş o yaşadıklarım. Onun sancılarıymış. Varmış her şeyde bi hayır demekki.
    O zamandan bu zamana bi insan ömrü için kısa sayılabilecek hatta o kısa zamanında çok çok kısa bir süresinde sohbet edebilme ve başını ağrıtabilme şansına eriştim ama olsun. Her saniyesi çok kıymetliydi. Her saniyesine değdi. Di li geçmiş zaman kullandığıma bakma. -Ecek te kullanabiliyorum. : ) gelecek zamanda da her saniyesi çok kıymetli olacak. Buna eminim. Bunu biliyorum. Bunu istiyorum.

Bu taktik iyiymiş hee bu arada. içerek yazmak. Yazdıkça yazasım geliyor. Okurken sıkılmazsın inşallah. Aslında yazmak söylemek istediğim çok şey var da. Buradan yazmak istemiyorum. O yüzden bu kadarcıkla idare etmelisin sayın, kıymetli yazar. Ama şunu bil ki iyi ki varsın. iyi ki...

Giriş-Gelişme bölümünü de tamamladık sanırım. sonuç bölümüne geçelim ohalde.. siyasi espride yapabiliyorum bak. : )

Umarım önümüzdeki süreçte telefo.. neyse hadi laf çarpmayım burdan.. : ) biliyorum teee en başında söyledin böyle olduğunu.. sosyal medya ile çok yakın olmadığını. biliyorum bende "sorun yok" dedim. Ama ben nereden bileyim seninle konuşurken çıkan işinin 4 gün 8 saat 15 dk 16 saniye 23 salise 42 milisaniye süreceğini.. ahaha lost göndermesi yaptım farkettin mi? : )) laf da çarptım aynı zamanda.. bi taşla iki kuş.. canım kendim. Çok zekiyim.. ehe. Öhömmm.. Yav o değil de ne diyorduk.. tanımıma son verirkene, iyi ki varsın. iyi ki kader bizi bir noktada denk getirdi ve tanıştırdı.. iyi ki.. iyi kii.. iyi ki.

Her şey gönlünce olsun. Çünkü her şeyin en iyisini, en güzelini hakediyorsun. O bile az da neyse.. kendine çok cici bak.. görüşmek üzere.

Nickaltı ve fibonacci ile...
    #37777942 :)