bugün

Anasını satim sözlükte herkes bwm mercedes audi üstünde geziyor bunu beğenmiyor. Otobüs minibüste entry girerken arabayı eleştirmeleri ayrı komik. Gayet kullanışlı görünüşü heybetli fiat yaygın ağ servisi var ayrıca parçası ucuz daha ne? Kullanmadan atmayın güzel araba. Tasarımı falan olmuş içi rahat kaliteli yapmışlar. Evet.
Ürün reklamında bir adet şuh erdal beşikçioğlu içerir.
maliyetler düşük olsun diye linea'da kullanılan parçalara az biraz modifle kaporta yapılıp piyasaya sürülen birbirinin aynı yerli araba modellerinden biri.
Bu arabaya para verenin aklını sikeyim. Net.
fiat linea nın yerini alacak araç; ondan iyidir bence...
hatchback modeli ile gözüme giren araba.
bir de tabii amirim oynuyor.
Bir reklamcı olarak, reklamlarında ki gibi lüks, güzel vs bir araba değildir. Reklamın son hamlesi insanları çok etkilemiştir çünkü son cümlede erdal beşikçioğlu çok doğru bir cümle söylemiştir. ''Bu fiyata bundan iyisini bulursanız, gidin onu alın.'' işte bu doğrudur arkadaşlar. O paralara dizel otomatik dolu paket araba bulamazsınız. Segmentine göre gayet iyi bir arabadır.
disi seni ici gene seni yakan otomobil turu.beni hicbir sekilde yakmiyor arabam yok zira.
Türkiye şartlarına göre gayet iyi ve muadillerine göre ucuz arabadır. Alınır arkadaşım, fiat alınır. Linea bile gaye iyiyken egea taş gibi arabadır o paraya.
Trakya için al bea,
Ege için ege a,
Korkarım yakında karadeniz için de hamsi a çıkaracaklar.
avrupada tipo olarak geçiyor. videonun çekildiği yer hollanda.

görsel
Her gün elimden geçen araba.

Her gün teste tabii tuttuğum araba.

Her gün görmekten usandığım araba.

Her denilene aldanmayın.

Deneyin görün.
kişisel fikrim sadece ama o paraya hyundai elantra daha karizmatik sanki.
Zengin godoşların hınçla linç ettiği araba. Arabadan anlamam ama siz kimsiniz la Uludağ sözlük yazarı. Bu millet ne ara ona buna burun kıvırır oldu. onun bunun parasının ancak yeterek belki hevesle aldığı arabaya neden bu kadar alaycı aşağılayıcı bir üslup takınılıyor anlamadım. Paran varsa alma kardeşim git bmw al Volvo al sen ya. ne aşağılıyosun ki. Not. Egea kullanan tanıdığım yok.
Gereksiz araçtır. Birkaç model eski bmw veya Mercedes çok daha iyidir. Ancak şıfır araç takıntılı vatandaşlarımız inatla tercih edecektir.
fiyat/performans açısından beğenmediğim araçtır.
fiat'ın amiral gemisi olarak adlandırdığı aracı.

bir amiral gemisi olarak aldığı eleştiriler, fiyat/performans yorumları, euro ncap'den 3 yıldız alması bence hiç yakışmadı.

(bkz: ezber bozamadı) .. klasik fiat.
almayı düşündüğüm lakin kasa olarak zayıf olması nedeniyle düşündüren araçtır. yıllardır fiata binerim (bkz: fiat marea) ama egea kasa ve sağlamlık olarak malesef bir marea değil.
o paraya jaguar bile bulunabilir.

saygılar sunuyorum azizim...
60 bin liraya satılan saçmalık ötesi teneke parçası.

Ben o parayla en iyisinden volkswagen alırım. Fiat ne ulan!
Linea ya biraz makyaj yapıp egea diye kakalamak.
Motoru götünüze girsin yolcuyu koruyan motor değil kaporta amk.
tahminimce bir hyundai elantra değildir.
görsel
atanamamış focus.

özellikle arkadan çok benziyor. bir tek stopları farklı. aslında onlar da civic'e benziyor.
çöp sağ dizimi perişan eden bir konsolu var, koltuğu aşağı çektim olmadı, geri çektim olmadı, en ileri çektim olmadı, soğutma fanlarının yanı o kadar çıkıntılı ki içe doğru, o sağ diz kapağının yanı bildiğin morarır, geçenlerde 2 gün boyunca test ettim alınacak araba değil, linea'nın abisi zaten.