bugün

Dizi tarihimizin en erotik dizisi.
Beğendiğim internet dizisidir.
Bir sürü kadın oynuyor hiç biri güzel değil kodum dizisinde.
puhu tv'de olduğu zaman her 5 dakikada bir çıkan reklamlardan dolayı gına geldiğinden izlemeyi bırakmıştım. Netflix'e geldiğini gördüğüm anda başladım izlemeye. Oyuncular güzel dizi güzel sıkmıyor izletiyor. Berrak Tüzünataç isimli hanımefendiye resmen aşık olmama rağmen gereksiz yere can manayı ifşalama çabası beni sıktı sadece. Bir sal kızım! adaletin prensesi değilsin. Final bölümüde çok çok zoraki olmuş açıkçası. Can Manay ve Duru Durulay sonsuza kadar beraber olmalıydı sonu böyle bağlanmalıydı diye düşünüyorum.

Deniz karakterini incelemek gerekirse cidden hayatım boyunca tercih etmeyeceğim erkek modeli fazla bir şey demeye gerek yok.

Velhasıl güzel dizi olmuş bitmeseymiş.
puhu tv'de olduğu zaman her 5 dakikada bir çıkan reklamlardan dolayı gına geldiğinden izlemeyi bırakmıştım. Netflix'e geldiğini gördüğüm anda başladım izlemeye. Oyuncular güzel dizi güzel sıkmıyor izletiyor. Berrak Tüzünataç isimli hanımefendiye resmen aşık olmama rağmen gereksiz yere can manayı ifşalama çabası beni sıktı sadece. Bir sal kızım! adaletin prensesi değilsin. Final bölümüde çok çok zoraki olmuş açıkçası. Can Manay ve Duru Durulay sonsuza kadar beraber olmalıydı sonu böyle bağlanmalıydı diye düşünüyorum.

Deniz karakterini incelemek gerekirse cidden hayatım boyunca tercih etmeyeceğim erkek modeli fazla bir şey demeye gerek yok.

Özenti, uyduruk dizi.
tv de bunu kim izleyecek merak konusudur. sansür üzerine sansür izleme keyfini bok edecek, birde 1 saatlik diziyi 3 reklamla 2,5 saate çıkaracaklar herhalde.
Show tvde yayınlanacak dizi. Dizi bitti bunlar yayınlıyor. Evet.
Finalini Afife gösterisi için bile izlemelisiniz. Sahneye çok yakışmış. Harikaydı.
ilk sezonu bir hevesle izlediğim fakat ikinci sezonun ilk bölümünden sonra azra kohen yuzünden hevesimin kaçtığı dizidir.fi,çi,pi serilerini okumuş olmama rağmen ilk sezon kitaba nazaran daha güzeldi.
Daha yeni izlemeye vakit bulduğum dizi.

--spoiler--

Can manay kadar psikopat bir adam daha yok kesinlikle. ilk bölümde karizmasına aşık oldum. Kadınlara karşı Karakterini görmeye başladıkça nefret etmeye başladım diyebilirim. Ya bırak Duruyla Deniz aşklarını yaşasınlar. Diyesim geliyor fakat bırakırsa da dizi “dizi” olmaz heralde. Tek adamla ilgili sevdiğim hayat dersleri verirken ki halleri. Hele serenay sen bacım hakikaten ne duru kadınsın ya. Berrak kardeşimize de lezbiyenlik rolü cuk oturmuş diyebilirim. Spoilerin dibine vurdum yalnız, küfür etmeyin içinizden, ey siz izlemeyenler.

--spoiler--

görsel
Kezban paratoneri.
sadece sevişme sahnelerini atsınlar, herkes faydalansın.
Fi tarihinden kalma dizi. Hala izleyen VAr mı. Bir ara viral oldu onedio falan şişirdi bunları.
son bölümlerini çöpe bağlayan dizi.
son bölümlerini izlediğimiz dizi şuanda çok saçma ilerliyor, özge karakteri çok gıcık Serenay'ın oyunculuğuna bir şey diyemeyiz.
Değişik bir kafada olan dizi. Kitabını okumaya değmezmiş vakit kaybı. Evet.
bu diziyi bu zamana kadar izlemeyi reddettiğim için kendimden utanıyorum. bence harika olmuş, kadro zaten şahane. ağlak serenay dışında tabii ama olsun, o da bir renk katıyor ne de olsa. biraz geç de olsa bu güruha katıldığım için mutluyum.
sırf diziyi kötülemek için yıllardan sonra sözlüğe giriş yaptım *

daha başlarken yoruldum, ulan olumsuz eleştri yapmaya bile değmez dedim..

giderayak berrak sen ne ayak? (ovvv, yaptım valla)

bizi yine caaanım gavur dizileri paklar ver elini black mirror, mr. robot, mindhunter, better call saul...
mide bulandırıcı cahil burjuva minnoşların çok sevdiği, özentilikten böğrünü yırttığı dizi.
Ha birde tum eski muhtesem yuzyil ekibi toplanmis dizi cekiyor.
Ozan guven mehmet gunsur nur fettahoglu berrak tuzunataç meryem uzerli de katilirsa kadro tamamdir.
Ozan guvenin sevisme sahnesinde serenay sarikaya nin ustune bosaldigi dizi.

Yanlis mi goruyorum acaba dedim ama dogru gormusum internet dizisi diye sevisme sahnelerini bu kadar dayamaya gerek yok bence.

Sanat için seviştiler bende aydinlandim.
izlenmediği için kaldırılmış.
dizisini izlemedim romanı çok güzeldi .
güncel Önemli Başlıklar