bugün

sözlük yazarlarından ffaaar için başlattığım ve sanırım sadece kendi katılımımla son bulacak eylemdir. kendisi şu anda çaylak olmuştur. ve tek suçu zall'a şaka yollu bir mesaj yazarak espri yapmaya çalışmak olmasıdır. münir özkul'un mükemmel oyunculukla verdiği o yaşar usta sahnesini herkes bilir. ordaki metni zall'a uyarlayarak yeni tasarımla ilgili ince bir espri yapmak istemiş fakat bu zannımca hatta zall'ımca yanlış anlaşılmış , kendisi bir anda yeni mod olmuş bir arkadaşın ilk tecrübesi olma durumuna itelenmiştir. eğer sözlükte am , göt , kız gibi saçma sapan muhabbetleri yapanların sözlük formatına uyduğunu söyleyip , ffaaar gibi halis yazarların format dışı entry gerekçesiyle çaylak durumuna düşürülmesi normal bir sebepse , ben yokum arkadaş. benide çaylak edin. hatta silin. umrumda da olmaz. bir mecranın ancak bu kadar kalitesi düşürülebilir sanırım.
ayrıca edit olarak , entry'lerine bakılabilir. çaylak olması gereken binlerce yazardan farkı görülecektir. şu adamın entry'lerine bakıpta söylediklerime katılmayacak insanların mesaj atmaları yeterlidir. basıp giderim. ama katılanların da tepki göstermesi gerektiğine inanıyorum. şayet bugün bu kadarcık sebeplere bile tepkisini göstermeye erinen yazarlar , yarın öbür gün sigarayı 50 liradan alıp "çok içiyosunuz beyler" gibi saçma sebeplerle taşak geçilecek yazarların ta kendileridir.
yeteri kadar am göt ile ilgili entry girmediği için çaylak edilmiş olabilir. sözlüğün şaftı kaydı bu tip çıkışlar artacaktır.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.