bugün

Kendisinde ki kaba tabir ile tasaklar ülkenin yarısından fazlasında yok.

Yuruye dur ablacım.
Kısaca şeriata karşıyım bu ülke laik demiş. Birincisi kendi fikri ataistte olabilir bunun önünde engel yok. ikinci tesbitide doğrudur bunu tayyib abide savunuyor. Yani bana göre göz altına alınacak bir durum yoktur. Asıl 50 bin kişinin öldüğü depremde neden hiç bir devlet yetkilisi sorumlular tutuklanmadı? Son kaza olan madendeki, izni ruhsatı veren denetim kurumlarındaki kişiler neden hala tutuklanmadı.
Kadın fikrini söylemiş, ama niye söylemiş. Reklam kokuyor sanki. Yoksa laik atak mi geçiriyor, öyle birşey. Ciddiye alınacak biri değil.
ben de sokayım...
Yine aynı maddeden soruşturma açılmış. Aslında bu kendilerinden olmayanların kafalarında tuttukları bir tokmak.halkı kin ve düşmanlığa sevk etme. Sanki Feyza Altun bunu dedi diye iç savaş çıkacak ülkede .
fikrini söyleme şekli yanlış. ceza gerekiyorsa verilsin. gündem bunlarla meşgul edilmesin.
Şeriate küfrettide ne oldu. Başı göğemi erdi. Gittiğinde bakalım laik olmasının faydasını görecekmi?
Yanlız şunuda hatırlatim, şeriata isnad edilen recm cezası kuranda yer almıyor. Ve şeriat neyi kapsıyor neyi dışarda bırakıyor konuları ulema tarafından tartışmalı olduğu için, islamın dışındaki insanların karşıyım demesi normaldır. Oyüzden islamı kuranı doğru anlatmak lazım insanlara.
Ülkenin kanaat önderi. Kahramanı. Vays beh.
Yakinda akp de milletvekili olmasından korkuyorum
Jöleli
Cevizoğlusu
Feyzioglusu
Memoş çelebi
Gibi gibi gibi.....
kendisi için alınan hukuki yaptırım kararının atatürk ve silah arkadaşları hakkında saygısızca, kabul edilemeyecek bir nitelemede bulunmuş kötü niyetli şahıs için de uygulanması gereken kişi.
Sanırım twitter ünlüsü. Sözlükte başlık açılmasa kim olduğunu bile bilmiyordum. Twittlerine bakınca her tarafa salça olup yolunu bulmaya çalışan biri gibi geldi bana...
Ülkenin adliye koridorlarında, terör örgütü gibi "Şeriat" diye slogan atan örgüte hiç bir şey yapmayanlar, kafa kesenlerin, kadın taşlayanların kanunlarını neden savunuyor sizce?

https://www.instagram.com...Gb/?igsh=Y2V3amdzZHdwNXk2