1. 1.
  anadolu üniversitesi'nin çiçeği burnunda rektörü...
  kendisi oldukça sıcakkanlı, komplekssiz, sevecen bir insandır.. geçtiğimiz dönem kendisinin verdiği genel muhasebe derslerini almam dolayısıyla ufakta olsa bir tanışıklığımız oluşmuştur. sayın sürmeli samimi tavırlarıyla klasik rektör imajını yıkacağa benzeyen bir insandır.. bir önceki rektörümüz sayın engin ataç kampüs içerisinde 3-4 tane güvenlik görevlisi ile gezerken sayın sürmeli zaman zaman tek başına zaman zaman ise asistanlarıyla dolaşmakta, öğrencilerin arasına karışıp onlarla sohbet etmekte kendisine adeta sevgiden bir kalkan oluşturmaktadır..

  geçen gün biz kapıdan çıkmakta iken fevzi hocada makam arabasıyla okuldan çıkmaktaydı. tam yanımızdan geçerken arabanın yan camından bizi gördü, hiç üşenmedi arkasını döndü, bize el salladı ve gözümde iki kat değerli bir insan oldu..
  ... shalamar
 2. 2.
  en son seçimde en çok oyu almasına karşın, yök'ün yapığı sıralamada 3. sıraya yerleştirilen, anadolu üniversitesi nin an itibari ile rektörü olan kişi.

  abdullah gül tarafından tekrar rektör olarak atanacak mı, bekleyip göreceğiz...
  ... alikula
 3. 3.
  yerini ne yazık ki davut aydına bırakan kişi. durumu şöyle değerlendirmiş;

  --spoiler--
  http://www.ntvmsnbc.com/id/25024416/
  --spoiler--

  tek kalemizde gitti..aleni taraflılığa.bense yanaklarını sıkmak isterdim canım rektörümüzün. * *
  2 -1 ... psodomaki
 4. 4.
  anadolu üniversitesi rektörlüğü resmen bitmiş (davut aydın ın abdullah gül tarafından atanması resmi gazetede yayınlandı), ancak henüz devir teslim töreni yapılmadığından muhtemelen bayram sonuna kadar rektör vekili gibi davranacak anadolu üniversitesi öğretim üyesi.kendisinin rektör sıfatı ile son yayınlandığı mesaj ise bayram mesajı olmuştur:
  http://e-gazete.anadolu.edu.tr/ayrinti.php?no=8438

  kendisi hakkında seçim sürecinde çıkan dedikodular asılsızdı. kendisi mütevazi, saygılı, herkese eşit mesafede hizmet yapmaya çalışmıştır. sadece anadolu üniversitesi'nin rektörlüğünü yapmamış, 2007 yılında yasa ile kurulan bilecik üniversitesi nin de kısa bir dönem de olsa kurucu rektörlüğünü de yapmıştır.

  kim ne derse desin anadolu üniversitesi kimliğine yakışan bir rektördü, bundan sonra da üniversite kimliğine yakışan bir akademisyen olarak görevine devam edecektir...
  1 ... alikula