bugün

adalet bakanlığı'nın da kabul ettiği gerçektir.

adalet bakanlığı 121 ülkenin yüksek yargı organlarına gönderdiği yazıda, fetö'nün amacının "demokratik, laik, sosyal, hukuk devletini yıkarak, şeriat esasına dayanan bir rejim kurmak" olduğunu açıkça ifade etti.

bu vesileyle yurdumda gerçekten şeriat isteyenlerin sayısının fevkalade az olduğunu öğrenmiş olduk. malum, kendisini "şeriatçı" diye takdim edenler bile kendilerini sokaklara attılar şeriatın önünü kesmek için.

tabi şimdi diyeceklerdir ki "efendim fetö reisimize yamuk yaptı, aslında abd ajanı bla bla...". geçin bu lafları, işte fetö'nün amacının şeriat düzeni kurmak olduğunu akp hükümeti ifade ediyor. lafa gelince istediğinizi söylediğiniz düzenin getirilmesinin yanında, şunun şuna yamuk yapmasının, bununla oturup kalkmasının filan ne önemi var? işte sucukçu muhasebecisi 15 yıldır iktidarda, hani şeriat?

türkiye'de şeriat düzeni kurulmasına en yaklaşıldığı anda, bu girişimin, içlerinde kendisini şeriatçı diye takdim eden insanların da bulunduğu kişiler tarafından bastırılması son derece memnuniyet verici. aynen atamızın bursa nutkunda ifade ettiği gibi, ellerine ne aldılarsa sokağa çıkıp, kemalist rejime karşı suikast düzenleyenlerin hakkından geldiler elhamdülillah! şeriatçı geçinenlerin alayı kemalist olmuş da haberleri yok!
(bkz: hakimiyet milletindir/#33715204)
kurmak istediği düzen islam şeriatı değil,
yahudi şeriatı.
aynı akabe gibi talan düzeni kurmaktı, topal çekirge oldu.
yurdum şeriatçısı tarafından görmezden gelinen gerçektir.

zira şu memlekette fetöcüler dışında ciddi ciddi şeriat isteyen kimse yok.

bakın, günümüzde şeriatçı geçinenler, zamanında kırık dökük arabalarının üstüne "huzur islamdadır" yazarlardı. elhamdülillah bir çoğu cip sahibi oldu ama cipinin üstüne "huzur islamdadır" yazdıranı görmedim daha!..

demek ki aradıkları huzur öyle islam'da filan değil, ihaledeymiş, cipteymiş, indira gandideymiş!