bugün

nerden bela oldu memleketin başına?
Olmayan durum, asıl siz gibileri davar gibi güder fetö. Hepiniz aynısınız.
davaroların inkar edeceği vahim durumdur.
bana küfretme diyorlar usulsüz; lan bu kadar kerhane çocuğunu nasıl anlatayım ki küfürsüz..

suskunluğum asaletimden falan değil, yavşaklığını anlatacak kelime bulamıyorum.
çomarlarda sanıyor ki herkes kendileri gibi hain, aptal, karaktersiz.
bunu dile getirenin bir provokatör olması ile gerçekliği su götürmez şekilde tartışılabilecek iddiadır. eline verilen her şeyi eline verilen içerik ile gelip burada paylaşan birileri ve üstelik geçmişte fetöcü olan birileri ( belki hala öylelerdir sadece korkularından dile getiremiyorlar ) şimdi kalkıp fetö muhaliflerle beraber deyince ne bileyim..
Fetönün boklu donuna sarılıp ağlayan ibnelere bak aq. Olm bu ülkenin davarı her zaman siz oldunuz, dün fetö otlatıyordu sizi, bu gün ismailağa, menzil yarın kim olacak Allah bilir.
Fetöye yıllarca yardım ve yataklık eden tiplerin boş lafıdır.
ben şahsen kandırılamıyorum. neden acaba?
"muhabirimiz feto'nun kucağından bildiriyor " dedirtti. feto'nun muhalifi bellidir zaten bizler devre dışıyız rahat olun. feto kime darbe yaptıysa muhalifi de odur.

itirafname lan bu !..
Acı ama gerçek.
Adamlar bu ajanlık faliyetlerine 50 yıllık yatırım yaptı,e birden buhar oldu kuyruk acısı var,ülkeye hertürlü melaneti yaparlar.
Soyle mi ?

görsel
(bkz: Buna kargalar bile güler)
görsel
Öyle deme, siz kardeşsiniz.

Len iblis, Furkan'ın, fetönün filan bizimle ne alakası var? Alayınız aynı bokun soyusunuz. Kemik kavganıza bizi karıştırmayın.
(bkz: yav he he)
Dinciler kadar davar gibi güdülmeye müsait bir kitle yoktur.
Aktroller artık kimse sizin boktan numaranızı yemiyor. Muhalefet birleşti size buradan ekmek çıkmaz.
40 sene sizi gütmüş, biraz da muhalifleri gütsün hele hele...
zamanında ışık evlerinde abilerine deepthorat yapmış yazar beyanı. azıcık insanda utanma olur be.
Fetöyle araları bozulmadan ortamlarda fetullah değil hoca efendi diyeceksin diye milleti uyaran cemaat artığının açmış olduğu başlık..
fetönün 2013 e kadar akabelileri davar silker gibi silkmesi.

furkan da umurumuzda değil murkan da hatta türkan bile

ne bokluk varsa da dinciden, ossmanın çocuğundan çıkar.
Feto değil, fetullah hoca diyeceksiniz!

Sizlerin lafı, hatırlatayım dedim.
Vayy chp şeriatçı furkanı savunuyor.yeterki hükümetle ters olsun,şeriatçı kominist pkklı terörist hdpli farketmez.
Bunlar zaten davar. Koyun gibi tıpış tıpış gidip ekmeleddin'e oy vermedilermi?