bugün

Her ikiside tehlikelidir.
ahmaklari kandiranlar partisi en tehlikelisidir.
(bkz: akabe)
Fetö tayyibin düşmanı mesela tayyibi devirseydi şimdiki reisçiler fetullahı yaşacaklardı ama pkk devletin düşmanı yıkamayacağını biliyorlar devleti ama en zayıf konumuna gelene kadar durmayacaklar.
aynı bokun laciverti. evet.
'Birisiyle beraber yürüyüp, öbürüyle pazarlık yapan daha tehlikeli' şeklinde cevaplanması elzem soru.
Arkadaşlar maalesef bu siktiğimin fetö okulunda okuyorum. Ne desem inanırsınız bu amk okulundaki bütün hocalar kapalı (önemli olan bu değil) okulda kızlarla iletişime geçmek yasak el ele tutuşmak yasak sevgili olmak yasak ve kızlara zorla fetönün bazı kitaplarını okutturuyorlar ve usülsüz eğitim yapılıyor. Okulda fetöyü övüyolar onun sonsuz nur diye salakça bi konuşmalarını dinletiyorlar. Allah rızası için bu okulu şikayet edin usülsüz eğitim yapılıyor diye. Usülsüz eğitim derken kitapları mebin kitapları değil yasak olan yayınlar. Teşvikiye okulları halide edip adıvar şubesi. Lütfen arkadaşlar.
en tehlikelisi fetöyü ülkenin her organına yerleştiren, açılım ayağına pkkyı zurnalarla dağdan indiren sonrasında pkkya karşı en baba milliyetçi ayağına yatanlardır.
Beddua gücüne bakarsak fetodur.
akp daha tehlikeli bence, bu şahsi şu an düşündüğüm bir fikirdir, yeni buldum.
güncel Önemli Başlıklar