1. 1.
  internette rastladığım bir haberdir. cumhuriyet kaynaklı olduğu için güvenilirliği tartışılık fakat işin içinde fetullah gülen olunca bir garip oluyor insan. buyrun linki;
  http://haber.gazetevatan....d=179867&Categoryid=1
  1 -1 ... 7th son of a 7th son
 2. 2.
  tek bir hareketiyle türkiye de devrim yapabilecek bir insan hakkında bu kadar basit bir yalan haber yapan saçma internet sitesine ve bu habere inanan zavallılara üzülüyorum, en basitinden bir örnek vermek gerekirse, bunca özel okullar, kolejler, televizyon kanalları, gazeteler, matbaalar, ve sektör ismi aklıma gelmeyen onlarca işletme sahibi olan birisi, yalandan bir matbaada sigortalı gösterilince ne olacak? fetullah hocaya ne getirisi olacak?

  yani biz yalan habere alıştık ama bir haber hem yalan hem kalitesiz oldumu hiç komik olmuyor, fetullah hocanın düşmanları bile inanmaz bu habere.
  2 -4 ... cehennem tanrisi
 3. 3.
  ''burda fethullah gülen hocaefendi hazretli çalışma yapmaktadır. çevreye verdiğimiz rahatsızlıktan ötürü özür dileriz.''
  2 -1 ... dekadans
 4. 4.
  dükkanın bereketini kaçırmasından dolayı hiç bir iş sahibi işe almayacağından gerçekleşmeyecek olay. bir de sigorta he. ohaa.
  1 ... amele spor
 5. 5.
  Ssgss'den yırtmak için yaratılan koftiden sigortalı olma durumudur. Demek ki daha çok yaşayacak * ...!
  Bu arada son gülen lakers! *
  (bkz: Feto Feto Feto)
  -1 ... nekrofili