1. 1.
  Kimilerine göre F.Gülen evliya gibi bir insandır. Peki bu kadar iyi bir insan ise niçin hususi hayati sır gibi gizleniyor. Liderinize güveniyorsanız gizlemeyin.

  F.Gülen'in manevi oglu Eyüp Can'dir. Eyüp Can, tüm Fetullahcilar gibi Amerika'da okudu ve ardindan Türkiye'ye geldi Zaman Gazetesinde ve Referans Gazetesinde çalışmaya başladı. Eyüp Can 2005 senesinde Berlin'de Elif şafak ile evlendi.

  Elif şafak 1971'de Fransa'da doğmuştur. Ermeni bir annenin çocuğu* olan Elif şafak'ın Ermeni vakıflarından para aldığına dair çok fazla iddialar var. Elif şafak 2005-2009 arası tam dört sene Zaman Gazetesinin başyazarlığını yaptı. Zaman Gazetesinin Başyazarlığını yaptığı 2006 senesinde Elif şafak "Baba ve Piç" isimli bir kitap yazdı. Bu kitapta Türk Milletine ve Osmanlı Tarihine ağzna geleni sayan Elif şafak mahkemelik oldu. Simdi bu kitaptaki küfürlerden birkaç tane alıntıya bakalım.

  1. ...Bütün akrabalarını 1915'te kasap Türklerin ellerinde kaybetmiş soykırımzede bir sülalenin torunuyum (Sayfa 63)
  2. ... Sen kalk gel Ortaasya'dan, dal dosdoğru Anadolu'nun bağrına, sonra bir bakmışsın her yerdeler! Orada yerleşik olan milyonlarca Ermeniye ne oldu peki? Asimile edildiler! Eridiler! Yetim bırakıldılar! Sürüldüler. Mal mülklerinden oldular! (Sayfa 65)
  3. ... Sıradan Türklerle ne konuşacaksın eğitim görmüşleri bile ya Milliyetçi ya cahil (Sayfa 130)
  4. ... Ayaşta sağ kalan olmamış Çankırı'ya götürülenler de peyder pey öldürülmüşler... Sopalarla, balta saplarıyla dövülmüşler. Bazıları açlıktan ölmüş bazıları da öldürülmüş (Sayfa 170-171)
  5. ... Türkler de 1915'te bunları Ermenilere yapanlar (Sayfa 172)
  6. ... 1909 Adana katliamlarından ya da 1915 tehcirinden... bunlar sana bir şey hatırlattı mı? Ermeni soykırımı diye bir şey duymadın mı hiç? (185-186)
  7. ... Toprağımızdan kovulduk, eşyalarımızdan olduk, hayvan muamelesi gördük, koyun gibi kesildik. Doğru düzgün haysiyetli bir ölüm bile esirgendi bizden. (Sayfa 192)
  8. ... Erkek bırakmıyorlar ortada. Silah arama bahanesiyle Ermenilerin evlerine girip sonra da yağmalıyorlar"

  Bu kitabin dava mevzusu olmasi Avrupa Parlementosunda konusuldu ve dönemin Disisleri bakani Abdullah Gül, Avrupa'dan gelen talimat üzere Elif Safak'i mahkemeden kurtardi.

  2007'de A.Gül, Cumhurbaskani olduktan sonra Cankaya'daki bir yemege Elif Safak da davetli olarak gitti.

  Bu yazıyı okuyan insanlara önce teşekkür ederim ve sunu lütfen düşünelim hem bu milletin oyları ile iktidara gelen kadronun kendi gazetelerindeki yazarlar bu millete Piç, Kasap, istilacı ve Cahil diyorlar. Bu sözler sizi rahatsız etmiyorsa size Piç denilmesi zorunuza gitmiyorsa, size Kasap denilmesi zorunuza gitmiyorsa AKP'ye lütfen oy vermeye devam ediniz.

  alıntılar belirtilmiştir.
  9 -1 ... iremga
 2. 2.
  akepe seçmeninin umrunda olmayan tanıtımdır.

  akepe seçmeninin okuma yazması olan yüzde 10'u bu yazıyı okuyup anlayabilirse, bülent arınç'a bi daha ağlamak nasip olmasın.
  -2 ... coremax
 3. 3.
  (bkz: elif şafak)
  öz oğlu olmasına gerek yok.
  1 ... black pearl