1. ?.
  aklı başında olan adamların farklı görüşlere saygılı olduğundan dolayı kahpe evladı diyememesinden kaynaklanan başlık bu tamamen yobazlıktır zira yobazlık bir düşünce ve görüşe körü körüne bağlanmak ve inanmaktır. at gözlüğüdür bir nev.i şimdi güzel türkiyemizde, güzel dünyamızda çok populer olan oluşumu türkçe olimpiyatlarını düzenleyen dünyanın her yerinde türklüğü ve türkçülüğün yanı sıra islamı yayan bir gruba saldırmaya çalışan yazarların yüzüne bir tokat gibi çarpmak istiyorum. senin en güvendiğin kurum ergenekon gibi örgütlerle ülkenin içinde karışıklık çıkartıyor sen suçu başkasında arıyorsun. iğneyi başkasına batırmadan önde cuvaldızı kendine sok.
  1 -6 ... bado
 2. ?.
  (bkz: benim ve kendimle gurur duyuyorum)
  8 ... susarsam konusmam
 3. ?.
  (bkz: ace ile yıpranmaya son)
  3 ... senurita
 4. ?.
  Müslüman ümmetini bizden sizden diye bölen fethullah 'ı savunan yazar düşüncesidir.

  Peygamberim Hz. Muammed s.a.v Yaratıcım ve inandığım Allah c.c geride kim kalıyorsa kralını tanımam fetoymuş ,ketoymuş traş bunlar.

  Bir insan okul açmışssa bilmem ne yapmışssa ne mutlu ona sevabıda kendine günahıda kendine çok iyilik sever bir insan diye kula kulluk yapılmaz , peşindende körü körüne koşulmaz , heleki bu insan müslüman ümmetini bölüp devleti eline geçirmeye çalışan dış odaklarca türkiyenin yaralarını dahada kaşınmak için kullanılıyorsa.

  (bkz: Realist olmayan yazar)
  4 ... smyrnai
 5. 1.
  fettullah hoca efendi hazretleri gerçekten mümin bir insan olup ideolojisi uğruna okullarında yetiştirdiği tüm öğrencilere kendini cdlerde atatürk yerine tanıtan cia ajanıdır .
  insan kaynakları departmanını fatih, karagümbrük bölgesinde oluşturmuş olmakla birlikte , kandırdığı insanları allah yoluna çeçenistana, rusya karşısında savaştırmak üzere yollamıştır.
  pkk bizim için neyse , çeçenlerde ruslar için oydu bu arada.

  ben amerikayı seviyorum. amerikayı yöneten insanlarınsa zekasına hayranım ve saygı duyuyorum.
  insanları kukla yapıp gözümüzüm önünde oynatıyorlar ve oynatmaya ihtiyaç duymadıkları insanlar sayesinde alkış topluyorlar. (bkz: bado)
  -2 ... zenkor
 6. 2.
  memleketim insanının yaklaşık yarısına tekabül eden çoğunluk. şu da bir gerçekki bu ülke insanlarının yarısı gerizekalı değildir.
  ... cigara