bugün

cevap şu olurdu feto dediğimizde

''terbiyeni takın, o mübarek bir insan. Fethullah güven hoca efendi hazretleri diyeceksin ! ''
sözlüğün yarısı fettoş'a söz ettirmezken biz dalgamızı en güzel şekilde geçerdik. bukalemunlar şimdi başka renk ve desene büründü.
görsel
tükürdüğünü yalamak..
Ne kadar mert bir toplumuz değil mi yarısı bildiğin anında döndü ya la.
Ulan öyle tiyatrodan darbe değil de gerçek işgal neyim olsa bunlar Tayyibi de iki dakkada satar he.
merak etme onu da satacaklar. hele ekonomi iyice boka sarsin, arpalari kesilsin bak ne kadar hizli satacaklar.
17 aralık 2013'ten öncesidir.
o zaman biz vatan hainiydik.
Koskoca bir ülkenin yarısının o zamanlarda herifin niyeti sanki belli değilmiş gibi kendince aptala yattığı dönemdir.
Eğer o zamanlarda fetonun niyetini göremediysen, ben nasıl bu kadar aptaldım diye kendini köprüden at.
Eğer o zamanlarda fetonun niyetini gördüysen, ben nasıl bu kadar vatan hainiyim diye kendini köprüden at.
Baştan beri cia ajanı diyordum linç atıyorlardı. Hatta bir arkadaşımla bu yüzden selamı sabahı kesmiştim. Adam papa ile konuşuyordu aq. israil'e gitmesin mavi Marmara diyordu. Amerika ne derse onu diyordu. Görmeyen kördür ya da art niyetlidir. Şüphesiz balikesirli kanmaz.
biz ajandır diyorduk, arkamızdan vuracak bu abd uşağı diyorduk.

rahmetli kamer genç;http://www.youtube.com/watch?v=-dgvY3o0wMc

kimse inanmadı. sonra kandırıldılar.!!
görsel
Cemaatler tarikatlar istisnasız hepsi birer fetö yapılanmasıdır.
Yarın meto olur öbür gün seto olur ama işleyiş ve amaç olarak hepsinin göbek bağı ABD AB ve israil ile bağlıdır.
Gel bitsin bu hasret diye ağlayarak çağrıldığı günlerdi.

Adına filmler çekilir ve siyasetçiler methiyeler dizerdi.

Çok değil ve 4 yıl öncesine kadar
istediği her şey verilirdi. öyle ki, en şımarık zengin bebesi bile bu noktaya ulaşamamıştır.
en ünlüsü görsel şuan burada. şimdi emekli, keyfi yerinde. askerde poliste selam verenler içeride ama.
önün de el pençe divan durulup hazret muamelesi görülen zamanlardır.
gökte tanrı yerde erduvan ve feto vardı bir zamanlar. sonra menfaat kavgasında erduvan kazandı böylece herkes kazanan taraf olan erduvancı oldu.
erduvan kaybetseydi bugün göt yalayanlar feto götü yalıyor olacaklardı.
güncel Önemli Başlıklar