1. 1.
  bugün hepimizden daha vatansever ve daha milliyetçi kesilen kişilerdir .
  11 -4 ... ataturkcu 20
 2. 2.
  Birde türkçe olimpiyatlarına muhterem diyen itler vardır birde kendilerinden olmayan bütün mualiflerine fetocü imasında bulunur.Biz türk askerleri için ergenekon balyozda silivride kapı önlerinde yattık.
  2 -1 ... metinlerinemaneti
 3. 3.
  ne bileceklermiş.

  kamer genç e yumrukla saldıranlar kimdi ???????

  bu dinciler adeta yalan makinası.

  https://video.uludagsozluk.com/v/fetonunu-ne-olduğunu-söylüyorduk-diyenler-152764/

  7 -2 ... baron de la pilihozi
 4. 4.
  Günümüzde inkar etmektedirler.
  2 ... karaleke
 5. 5.
  Biz bu fetöye geçmişte orospu cocugu derken bu arkadaşlar bize sövüyordu. Bugün biz yine fetöye orospu cocugu diyoruz ama bu arkadaşlar yine bize sövüyor. Allah kimseyi bu hale düşürmesin.
  7 ... flat head
 6. 6.
  Türk siyasetinden nefret etme sebebidirler.
  1 ... temirata
 7. 7.
  Bugün kendilerine "ne diyordun onun icin 15 temmuza kadar , onu bi desene bir gram yuregin, karakterin, onurun varsa !?!?!?!?" diye sorduğumuzda lafı dolandırıp dolandırıp, 15 temmuza kadar götünü yalıyorduk diye itiraf edemeyecek kadar şerefsiz, onursuz, gurursuz itlerdir.
  3 ... dinsiz kitapsiz kafir
 8. 8.
  bunu yapanlarla

  fetönün terör örgütü ilanından sonra altına yatanlar

  aynı ölçüde şerefsizdir..
  1 -2 ... kimlerkimlerle
 9. 9.
  Hükümetin en büyük çıkmazı ağzıyla kuş tutsa telafi edemez,oyüzden aklını başına alıp içlerindeki fetöcüleri teşhir edip atmaları elzemdir..
  2 -1 ... kalahari 1
 10. 10.
  Mimar Sinan Üniversitesi sanat tarihinde okuyan Ali diye bir eleman vardır. Bu lavukla aynı yurtta kalırdık. Bir de büzükdaşı Ruhi vardı. Bunların ikisi de Ordu'lu. ikisi de aynı bölüm ve üniversiteyi kazanmışlar. Hepimiz aynı odada kalıyoruz bunlarla. Tabi o zaman Fethullah götünün hocaefendi zamanları. Adamlara diyorum ki ulan normal bir türk vatandaşı siktiri boktan avrupa ülkesine gidebilmek için bir sürü vize araştırma vs gibi şeylerle uğraşıyor. Bu herif anasının amından afrikaya kadar okul açıyor. Tek başına böyle sikin altına giremez. Amerikanın adamı bu diyorum. Onlar bana yok türkçe olimpiyatları, yok ümmete yardım, yok bilmem ne kadar kişiyi müslüman yaptı, yok bayrağımızı her yerde dalgalandırdı diye savunurlardı. Arada facebookta bakıyorum. Vatan haini fetö diye video paylaşmışlar. şimdi bu amın oğluna ne demek lazım?
  2 -3 ... castlerock