bugün

bugün hepimizden daha vatansever ve daha milliyetçi kesilen kişilerdir .
Birde türkçe olimpiyatlarına muhterem diyen itler vardır birde kendilerinden olmayan bütün mualiflerine fetocü imasında bulunur.Biz türk askerleri için ergenekon balyozda silivride kapı önlerinde yattık.
ne bileceklermiş.

kamer genç e yumrukla saldıranlar kimdi ???????

bu dinciler adeta yalan makinası.

http://www.youtube.com/watch?v=-dgvY3o0wMc
Biz bu fetöye geçmişte orospu cocugu derken bu arkadaşlar bize sövüyordu. Bugün biz yine fetöye orospu cocugu diyoruz ama bu arkadaşlar yine bize sövüyor. Allah kimseyi bu hale düşürmesin.
Türk siyasetinden nefret etme sebebidirler.
Bugün kendilerine "ne diyordun onun icin 15 temmuza kadar , onu bi desene bir gram yuregin, karakterin, onurun varsa !?!?!?!?" diye sorduğumuzda lafı dolandırıp dolandırıp, 15 temmuza kadar götünü yalıyorduk diye itiraf edemeyecek kadar şerefsiz, onursuz, gurursuz itlerdir.
bunu yapanlarla

fetönün terör örgütü ilanından sonra altına yatanlar

aynı ölçüde şerefsizdir..
Hükümetin en büyük çıkmazı ağzıyla kuş tutsa telafi edemez,oyüzden aklını başına alıp içlerindeki fetöcüleri teşhir edip atmaları elzemdir..
Mimar Sinan Üniversitesi sanat tarihinde okuyan Ali diye bir eleman vardır. Bu lavukla aynı yurtta kalırdık. Bir de büzükdaşı Ruhi vardı. Bunların ikisi de Ordu'lu. ikisi de aynı bölüm ve üniversiteyi kazanmışlar. Hepimiz aynı odada kalıyoruz bunlarla. Tabi o zaman Fethullah götünün hocaefendi zamanları. Adamlara diyorum ki ulan normal bir türk vatandaşı siktiri boktan avrupa ülkesine gidebilmek için bir sürü vize araştırma vs gibi şeylerle uğraşıyor. Bu herif anasının amından afrikaya kadar okul açıyor. Tek başına böyle sikin altına giremez. Amerikanın adamı bu diyorum. Onlar bana yok türkçe olimpiyatları, yok ümmete yardım, yok bilmem ne kadar kişiyi müslüman yaptı, yok bayrağımızı her yerde dalgalandırdı diye savunurlardı. Arada facebookta bakıyorum. Vatan haini fetö diye video paylaşmışlar. şimdi bu amın oğluna ne demek lazım?
Siyasi ayağı temizlenmezse ülkeye tekrar palazlanacaklar arkadaşlar acıyı şekere batsanda acı acıdır sizin yapacağanız iş parti içinde bürokraside vs'de temizlektir o ibişi ve adamlarını sizede tavsiyem şu iktidar giderse tekrardan o it için muhterem demeyin çünkü akp gidince isim değiştirerek devlete sızmaya çalışacak.Körfezlere femlere gitmeyin evladınızı göndermeyin.
Onları Allah ve millet affetmistir. Böylelikle konu kapanmistir. Gucu olmayanlar ise ceza almistir, olay bu kadar basit.
Ülkenin başındaki şahıstır.
kamer gencin daşşaklarını yeseler yeter.
malum kitledir efenim..

bunların dönemlerinde meclisleri bombalanmıştır ama hala yüzsüz yüzsüz ülkeye bunu yaşatanlara oy verirler..

bakınız bu, doğada ender karşılaşılan bir rosspu jojukluğudur..
Bu ülkede her şey olabilirsiniz ama rezil olamazsınız sözünün doğruluğunu kanıtlar gibidir.

Mesela sözlükteki en bilindik kanını sktklerimi ele alalım. Kimi 2014 ten kimi 2016 dan önce fetullahın skini taşağını 5000w dyson süpürge gibi vakumlarken, şimdi ana bacı sövmektedirler. Yine aynı kanını sktklerim yarın sahipleri çıkıp yanılmışız fetö iyi adammış dese, yine aynı hızla dönüp saksoya başlayacaktırlar.
Ama sonradan feto'yu bitirenler de onlar oldu, inlerine girdiler inlerine!

Biz inlerine girerken cehabeli put kafalar ne yaptı?

ne yapacak onların TV kanallarında, Samanyolu Tv'de televizyona çıkarak onlara destek oldular.

Reis feto ve PKK'yı bitirmeye and içti fetöcü olsun PKK'lı olsun bütün hainleri çil yavrusu GiBi dağıttı ve onlarla savaşmaya devam edecek ve bugün onlara destek verenlere de halk gereken cezayı sandıkta verecek.
güncel Önemli Başlıklar