1. 1.
  bir şakirtin söylediği söz.bunun birde camiler kışlamız,müminler asker,ardından gelen allahu ekber nidaları olanı vardı,ama çağ atladılar tabi.
  4 -10 ... elitist beyaz turk
 2. 2.
  makattan element uyudurmacadır.
  ... butwelovemahmuttuncer
 3. 3.
  Bir fikranin baslangici olan cumledir. Duyan insani guldurur soyleyenin cahilligi.
  ... tanri bizimle sims oynuyor
 4. 4.
  o devirler eskide kaldı şimdi sandıklar konuşuyor o yüzden ne diyoruz ?

  iti ürür kervan yürür aslına bakarsak bu kervan her zaman yürüyecek hatta koşacak allah ın izniyle .

  dinime söven müslüman olsa bari belki değeri olurdu o zaman ama bunların sözleri saman çöpünü bile kımıldatamaz .

  ve yine diyoruz ki durmak yok yola devaaam .
  1 -1 ... tiamat
 5. 5.
  Şâyet kendilerine (niçin alay ettiklerini) sorsan, “Biz sadece lâfa dalmıştık ve aramızda eğleniyorduk”, derler. De ki: “Allah’la, O’nun âyetleriyle ve peygamberiyle mi eğleniyordunuz?” tevbe 65

  Edit: Olaya açıklık getirelim. 1 Yaratıcı vardır oda allahtır. Son peygamber hz muhammed'dir. siz alay etmeye devam edin.
  1 -3 ... siz hepiniz ben tek
 6. 6.
  tüm müslümanlara yıkılmasını yanlış bulmamla beraber kimsenin kimseye tapındığını düşünmüyorum çünkü insanlar çıkarları için yani kendilerini tanrılaştırmak için bu eylemleri gerçekleştiriyorlar.
  ... kaplan parcasi
 7. 7.
  müslümanların değil,şakirtlerin sözü.paranoidsizofrenin gerçek müslümanlarla veya başka bir dinin mensuplarıyla bir derdi yok,olamazda.
  -1 ... elitist beyaz turk
 8. 8.
  said nursi'nin bazı nebilerden (kitabı olmayan peygamber) üstün olduğunu söyleyen "şakirt abileri" vardır.

  bunu desteklemek için "risale-i nur vahiy ile gelmedi ama said nursi'nin kalbine allah tarafından ilham oldu" diyorlar.

  adamlar bir adım sonra yeni bir din kuracaklar neredeyse.
  2 ... isimbulamadim
 9. 9.
  başlığı x tanrımız y peygamber diye algılıyorum, malesef bir müslüman olarak objektif yaklaşırsam bu kafada cahil, sömürülen, günahkar insanlar vardır. oysa dinimizde allah tektir, islamiyet için aracı kıldığı peygamber tektir ve bu vesileyle gönderdiği kutsal kitap tektir. geri kalan her şey fasa fisodur. her şey allah ile kulun arasındadır. önemli olan iyi insan olmaktır. kuran hakkında, dinimiz hakkında her yerde konuşan insanlara inanacağınıza en büyük kaynak kuranı kerim önünüzde alın okuyun. ziyanı yok türkçe'sini alıp okuyun. arapça bilen insanların hakkında söylediklerine inanmaktan çok daha iyidir. doğrudur. çünkü doğrudan bilgidir. hem azıcık da islamiyet yolunda kafanızı çalıştırırsınız. çok güzel kuran çevirileri var. dahası kuran'ı yanlış çevirmek bir suç. dolayısıyla diyanet tarafından yayınlanan her kuran'ı güvenle okuyabilirsiniz.
  ... terlikli hayvan