bugün

darbeyle ilgim yok diyor. gerçi var der mi yapan? bide bu var tabi.

https://www.youtube.com/watch?v=yQzmW5lYnKI

ayrıca yüzüne bakınca hepten gitmiş adam. güvenli bölgeye almışlar galiba. ev korunaklı görünüyor. bide gazeteci kadınların başı örtülmüş ve örtü şekli acemi, hocanın karşısına çıkmak için örtmüş gibi görünüyor.

hep gerici, hem darbeci, hem hasta.
bunu 17 aralık olayında önce biz söylediğimizde akitler üzerimize kuduz gibi salya sümük saldırıyordu.
Gülen'e yakın isim konuştu: Talimatı Gülen verdi.

Cuma gecesi yaşanan darbe girişimini ve sonrasını Fetullah Gülen’e bir dönem yakın bir isim olan Hayati Küçük’e sorduk.
iŞTE HAYATi KÜÇÜK'ÜN SABAH.COM.TR'YE YAPTIĞI AÇIKLAMADAN BAZI SATIRBAŞLARI:

BU TARTIŞILMAZ BiR FETULLAH GÜLEN DARBESiDiR!

FETÖ'ye yakın bazı medya kuruluşlarında görüyorum. "Bu darbeyi biz yapmadık Kemalistler yaptı" diyorlarmış. Bu haberleri yapanlar da bal gibi biliyorlar. Bu çok açık bir Fetullah Gülen darbesidir. Fetullah Gülen 40 yıldır bu günler için TSK'da örgütleniyordu. Ama başarılı olamadı. Arada tek tük Kemalist-ulusalcı isimler olabilir. FETÖ'nün Can Dündar, Ahmet Altan, Nazlı Ilıcak gibi isimleri kullandığı gibi. Ama bu cuntanın beyninin Fetullahçılar olduğu gerçeğini değiştirmez.

ORG. AKIN ÖZTÜRK TSK iÇiNDE GÜLEN'E EN YAKIN iSiMDi

Hava Kuvvetleri eski komutanı Orgeneral Akın Öztürk ile damadı Yarbay Hakan Karakuş dikkat çekmek istiyorum. Orgeneral Akın Öztürk ordu içerisinde Gülen'e en yakın olan isimlerin başında gelir. Bununla bağlantılı olan Fetullahçı sivil insanlar var. Bu general ile iletişimi Trabzonlu bir tarih öğretmeni sağladığı biliniyor. Bu ismin asıl misyonu TSK içerisinde Fetullahçı kadrolaşmayı korumak, kollamak ve büyütmek.

GÜLEN'iN RUH HALi BiTMiŞ DURUMDA!

Paranoyak olmuştur. Bütün dengesizliği yapabilir. Cumhurbaşkanı'mız tedbiri almalıdır. Allah'ın seçkin kulları olduğunu düşünüyor. Her türlü fetvayı verebilir.

Ruh hali bitmiş durumdadır. Şu an saldırgan ve herşeyi yapabilir. Buna tapan insanlar da herşeyi yapabilir. Ahiretlerini kaybedeceklerini düşünüyorlar. Bu yüzden herşeyi yapabilirler. Ağırlaştırılmış müebbet bile yatabilirler bir yalan uğruna.

BAŞARILI OLSALARDI

Başarılı olsaydı Türkiye'nin toprak bütünlüğünden tutun birçok konuda Gülen'in ipini elinde bulunduran güçler tarafından yönetilirdi. Gülen örgütü ülkeyi ele geçirirdi ama ülkede kaos olurdu.

DARBENiN BÜTÜN EMiRLERiNi GÜLEN VERMiŞTiR

Hoca kanıtsız bir hayat yaşıyor. Eli hiçbir şeye bulaşmaz. Ama bir dizi film senaryosu bile ona sorulur. Gazetenin manşeti bile ondan sorulur. Ben bir soru için bile ABD'ye gidiyordum. Bu darbeyi yapan Fetullah Gülen'dir. Erdoğan'ı öldürme emrini, meclisin yıkılma emrini Gülen vermiştir. Fetullahçı yapılanmanın yurdışı ayağı bozulmadan bu tehlike devam eder.

http://www.sabah.com.tr/g...ustu-talimati-gulen-verdi