1. 1.
  islam gibi hoşgörü dinini savunan ve öncülüğünü yapan bir liderden olması gereken tutum.

  çünkü islam la sosyalist düzen arasında çok sıkı bağlar vardır. misal olarak her iki görüş de; insanlığın iyiliğini ve onurlu bir hayat sürmesini savunur.

  iki görüşte bir şekilde devrim kavramı ile ilişkilidir. unutmayalım ki hz muhammed (s.a.v) zamanının belki de tüm zamanların en büyük devrimcisidir. diğer yandan lenin, stalin, che, mao gibi devrimcileri unutmamız büyük bir ayıptır.

  netice de iki görüşte bu kadar benzerlik olmasından kaynaklanan durum bizi bu sonuca götürmektedir. fetullah hoca ya inanıyorum ve çağımızın, 21. yüzyılın sosyalizm ini inşa edecek adamdır. liderdir.

  düşünsenize lan! islamik sosyalizm! hem insanlar manevi olarak nirvanaya ulaşmış olacak hem de onurlu bir hayat sürecek! islam ve sosyalizm hoca sayesinde tüm dünya da kızıl-yeşil bayrağı dikecek göndere!

  aklın yolu birdir, islamdır, sosyalizmdir... hocamıza yakışan da budur!
  2 -2 ... sir isaac
 2. 2.
  (bkz: islam ve sosyalizm)
  ... sir isaac
 3. 3.
  (bkz: diyalektik materyalizm)
  ... septik
 4. 4.
  (bkz: yaran başlıklar) *
  2 ... durdurmak yok yolluya devam
 5. 5.
  islam ile komünizm arasında zerre kadar kadar bağ yoktur, ayrıca muhammed'in yaptığı kimi yeniliklerin olmasına karşı bunlar derin bir toplumsal devrim değildir.(ne köleliği kaldırmış, ne de kızı evlat edinip kız kız evlat sevilmediği söylenen bir topluma öncü olmuştu onun yerine karısı yapıp efendisi olmuştur. zaten şahısa devrim peşinde koşmamış yaptığına illa devrim denilecekse tapınma biçiminde devrimler yapımıştır derim) daha çok erkleri kendi tahakkümü altında alan islam'ın kurucu liderinin peşinden aynı şekilde giden fetullah'ın komünist olması belki bunadığın vakit mümkün olur.
  -1 ... elma