bugün

günümüzde hdp denen partiyi partiyi palazlandıran chp nin ta kendisidir.
tabii ki akp.
a ile başlayıp p ile biten partidir. ortadaki harfin k olduğunu söylemeyeceğim ve o partinin seçmenleri yani ahaber müdavimleri "heee adalet partisi demek kiiiiii" diyecekler gör bak.
ak parti olmasa feto bir hiçti. fetullah gülen rte ve ak partiye çok şey borçlu.
90 larda cami çıkışında kaset satan tipler 2010 lara gelindiğinde tsk ya kumpas kurmaya, suikastler yapmaya başlamıştı.

heralde muhafazakar demokrat parti falan olsa gerek bu parti.

not:siyaset bu. bahçendeki köpeği beslersin. ama tutup onu yatak odana sokarsan seni ısırmaya kalkar. nitekim ısır(a)madığını söyleyen aptaldır.
(bkz: ak party)
Recep Tayyip yoldaşın partisidir.
görsel
Bugünlerde de başka bir cemaati ( i ve n harfiyle başlayan iki cemaat) palazlandiriyor olabilir.
görsel
Rahmetlik Erbakan'ın dışında Fethullah Gülen'e yüzvermeyen olmadı. Başlık şöyle olmalıydı Fethullah Gülen'i takmayan değer vermeyen parti...
CHP yi suçlarken,itham ederken miladi 1923 alıyorsunuz ,akp ve fetö ilişkisinde ise miladi 17-25 Aralık 2013 den alıyorsunuz. Niye?2013 den önce neler oldu, aralarinda ne tür bir alışveriş ve ilişki vardı.askerini,polisini,imamını , öğretmenini,is adamıni vs arastirdiniz.peki diğer partiler 15 temmuzun siyasi ayağı arastirilsin deyince niye yan ciziyorsunuz.
Farzedelim ki CHP.
E be at ziki, adama sormazlar mı, ortada palazlandırılmış bir terörist grup varken, yaptıklarından amaçlarının ne olduğu belliyken onu yok etmek yerine ne skime ne istese verdin, dön gel diye şiirler yazdın diye?
Malum zihniyet.
fetöye devletin tüm imkanlarını ardına kadar açan akp dir.lideride bunu itiraf etti bu net.ha şimdi hatayı gafleti aymazlığı anladılar şimdi temizlemeye uğraşıyorlar.yıllar sürer zor biter.oyüzden tüm kesimler bu çalışmaya destek vermeli çünkü akp gidince bunlar yine çöreklenecekler.akp dışındada bunlara irade gösterecek hükümet gelmez.
Fetö tipi oluşumlar 40 yıldır türk siyasetinin içindeyse şayet, devlet aklının önce bunu sorgulaması lazım. Nasıl oluyorda tüm partileri siyaseti ve siyasetçileri kullanarak yapılanıp devlete sızıyorlar? Hata nerede?

Çünkü rant ve menfaatler var, adam kayırma var ama liyakat yok. Hukuk var ama adalet yok. Demokrasi var ama sistem yok. Çünkü birlik ve beraberlik yok. Aslında memlekette herşey var ama sosyal adalet olmadığı için huzur yok. Daimi itilaf ve nifak var. Ötekilik tarafgirlik düşmanlık kavga ve ayrışma var. Sadece herkesin kendi menfaatleri var. Gücü yetkiyi ve parayı ele geçiren kendini ilah sanıyor. Allah da tokadı vuruyor ve diyor ki asıl egemenlik sahibi kimmiş öğrenin..

Eğer bu ülkede bunca badireye rağmen hala daha ayakta kalıp da yaşayabiliyorsak bu şühedanın yüzü suyu hürmetine. Az biraz da olsa samimi hulusi kalple Allah için hizmet eden ecdadın hatırına. Yoksa varya bu düşmanlar böyle gevşek torunların çoktan anasını bellerdi çoktan. Ne akp mhp ne chp kimse de kurtaramazdı..
O kadar uyarılmasına rağmen uyarıda bulunanları vatan haini diyerek hapse atan daha sonra kandırıldığını iddia ederek yaptıklarını meşrulaştırmaya çalışan partidir.
kesin olarak chp dir. net..
AKP yi nereye koyacan??tayyibin ne istedinizde vermedik i nasıl tevil edecen???milletimiZ affetsini nasıl saklıcan???kandırıldık cümlesini inkarmı edecen??? Tüm dünyanın duyduğu itirafları yokmu sayacan?
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel

Şimdi saygıdeğer ouroboros çocukları bilmez.

Tüm gün sosyal medyaya girmedim çünkü bu iran kırması Dhkp-c, PKK ve FETÖ sempatizanlarının sosyal medyada manipülatif başlıklar açarak insanları hükümete ve devlete karşı kışkırtacağından emindim.

Sinir olmak istemedim sonuçta anlayacağınız.

Öncelikle yargıda ilk kadrolaşma mezhepçi Alevi Tahakkümünü başlatan isimler döneminde yargıya alınan hakim ve savcıların büyük bir kısmının FETÖ ile ilişkisi olduğu için hapsi boyladığını biliyorsunuz değil mi?

Yoksa bilmiyor musunuz?

Yani CHP/SHP ve DSP dönemi yargıya alınan insanlardan söz ediyorum yahu...

Tabii sizler bu sözlükte "Yargıda Mezhepçi Alevi kadrolaşması olmadı" diyen bazı anasının babasının yalan söylemenin de bir nevi şerefsizlik ve haysiyetsizlik olduğunu öğretemediği evlatlarının yazdıklarını okuyarak bakıyorsunuz olaylara ama yanılıyorsunuz.

FETÖ'cü 540 hakim ve savcının CHP döneminde mesleğe kabul edildiği ortaya çıkalı da çok oluyor halbuki.

"Kadroları örgütüme vermeyip de milliyetçilere mi verseydim" diyerek militan yargının temellerini atan Mehmet Moğultay'ın mesleğe aldığı hakim savcıların yüzde 15'i, Seyfi Oktay'ın yüzde 15'i, H. Sami Türk'ün ise yüzde 38'i FETÖ'den ihraç edildi arkadaşlar...

Bilin bunları.

Hala bazı ouroboros çocukları AK Parti'nin Fetullahçı Terör Örgütü ile olan mücadelesini itibarsızlaştırmak için ortaya "AK Parti, FETÖ'yü palazlandırdı" gibi yalan dolan iddialar atıyor ortaya.

Fetullahçı Terör Örgütü ile ilişiklerinden dolayı meslekten el çektirilen hakim ve savcılardan 540'ının CHP/SHP/DSP dönemlerinde mesleğe kabul edildiği ortaya çıkmasına rağmen hem de...

Ergenekon ve Balyoz soruşturmalarını sulandıran, 17-25 Aralık ve MiT TIR'larının durdurulması ihanetinde aktif rol alan Zekeriya Öz, Özcan Şişman, Mustafa Bilgili ve Ferhat Sarıkaya gibi FETÖ'cülerin, SHP-CHP'li bakanlar tarafından hakim ve savcı seçildiği belirlenmesine rağmen hem de.

Gerçi MiT Tırlarını kim durdurmak istiyordu?

FETÖ gazetesi Zaman'da yazan Türkmen Alevisi Eren Erdem ve Canan Kaftancıoğlu değil miydi?

Arap Alevisi Beşar Esad'ı kim destekliyordu?

Kimler Sünni Araplardan ve Türkmenlerden nefret ediyordu?

Kimler Beşar Esad'la görüşmek istiyordu?

Olayı kavrayıp "Mantığınızı kullanın gerizekalı ouroboros çocukları." demek isteyenlerin olduğunu biliyorum bunu okuyanlar arasında.

Eh işte siz de mantığınızı kullanın.

"Kadroları örgütüme vermeyip de milliyetçilere mi verseydim" diyerek militan yargının temellerini atan Mehmet Moğultay'ın mesleğe aldığı 142 hakim ve savcının, 1991-95 yılları arasında Adalet Bakanı olan Mehmet Seyfi Oktay'ın da mesleğe aldığı 192 kişinin, DSP'li eski Adalet Bakanı Hikmet Sami Türk'ün de mesleğe seçtiği 206 hakim ve savcının FETÖ’den ihraç edilmesine rağmen hala bazı şeyleri sorgulayan ouroboros çocukları varsa da taraflılığınız bir tarafınıza batsın demek istiyorum.

CHP'li Mehmet Moğultay döneminde mesleğe alınan hakim ve savcıların yüzde 15'i, yine bir SHP/CHP'li Seyfi Oktay döneminde mesleğe başlayanların yüzde 15'i, Hikmet Sami Türk döneminde işe alınanların yüzde 38'i FETÖ'den ihraç edilmesine rağmen bu soruyu soranlar varsa onlara gerçekten acıyorum.

Ama acımakla olmaz, herkesin zekası bazı şeyleri okuduğu an kavrayabileceği kadar mükemmel değil sonuçta.

Neyse hadi gelin ihanet ve kumpaslarla anılan Fetullahçı bazı hakim ve savcıların mesleğe başladıkları dönemleri hep birlikte okuyalım;

"1991-1993 yılları arasında Demirel ve 93-95 yılları arasında süren DYP-SHP koalisyon hükümetlerinde Adalet Bakanı olan Mehmet Seyfi Oktay döneminde, 35837 sicil numaralı Zekeriya Öz, 34659 nolu Mustafa Bilgili, 34892 nolu Muzaffer Bayram, 36822 nolu Ferhat Sarıkaya, 36924 nolu Nihat Taşkın, 37278 nolu Metin Özçelik, 37829 nolu Özcan Şişman.

'Adalet Bakanlığı için 5 bin kadro açtım. Bu kadroları, ülkücülerle mi dolduracaktım? Tabii ki kendi örgütüme tahsis ettim' sözleri ile bilinen eski Adalet Bakanı Mehmet Moğultay döneminde, 37734 sicil numaralı Ahmet Berberoğlu, 37750 nolu Mahmut Şen...

1997 yılında DSP'den Devlet Bakanı, 1999'da Milli Savunma Bakanı, 2000 yılında ise Adalet Bakanı olarak görev yapan Hikmet Sami Türk'ün mesleğe aldığı isimlerden ise 42678 sicil numarasıyla idris Berber."

Yani objektif ve tarafsız olarak bakan insanlar tarafından bilinen bir gerçek varsa, o da yargıda ilk kadrolaşma mezhepçi alevi kadrolaşmasının FETÖ'ye kapılarını araladığı sonucunun çıktığıdır.

Çünkü 90'lı yıllarda mesleğe seçilen, 2000'li yıllarda birçok kumpasta imzası olan Zekeriya Öz, Fikret Seçen gibi firari FETÖ’cülerin, CHP’nin mezhepçi kadrolaşmaları sayesinde göreve geldiği de pek açıktır.

Devleti ele geçirmek için 1990'dan itibaren sızma faaliyetleri gerçekleştiren FETÖ için en stratejik kurumlardan biri de yargı olmuştur.

90'lı yıllarda yargı içerisinde FETÖ'cü bir vesayet yapısı kuran hakim ve savcılar, 2000’li yıllarda birçok operasyonun altına imza attılar...

Yani AKP öncesi yargıya alınan hakim ve savcılardan söz ediyorum.

Anlıyorsunuz değil mi?

Bakın SHP/CHP ve DSP dönemi yargıda filizlenen o teröristlerden bazıları ve yaptıkları;

Zekeriya Öz: 1968'de Bursa'da doğdu. 1995'de savcı oldu. 17-25 Aralık yargı kumpasından aktif rol alan FETÖ'nün firari militanlarından Zekeriya Öz, Ergenekon ve Balyoz gibi davaları sulandırarak örgütün tetikçiliğini yaptı.

Mustafa Bilgili: Kozmik Oda'yı arattı. FETÖ üyeliği, devlet güvenliğine ilişkin bilgileri temin etme suçlarından 17 yıl 1 ay hapis cezası verildi.

Ferhat Sarıkaya: Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde 9 Ekim 2005'te iki kişinin hayatını kaybetmesiyle sonuçlanan Umut Kitabevi'nin bombalanması olayına ilişkin Şemdinli iddianamesi'ni hazırladı. FETÖ/PDY davasında 10 yıl hapis cezasına çarptırıldı...

Ahmet Berberoğlu: Eski HSYK üyesi. Terörist Fetullah Gülen'in talimatını diğer üyelere ilettiği tanık ifadelerine yansıdı. FETÖ üyeliğinden 12 yıl 9 ay 27 gün hapis cezasına çarptırıldı...

Özcan Şişman: MiT tırları kumpasında özel yetkili Adana Savcısı'ydı. "Devletin gizli kalması gereken belgelerini temin etme" suçunun teşebbüste kalması nedeniyle 5 yıl 3 ay, FETÖ üyeliğinden 12 yıl olmak üzere 17 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırıldı. 11 Mayıs 2013 günü Hatay’ın Reyhanlı ilçesinde meydana gelen ve 52 kişinin hayatını kaybettiği saldırıya göz yumdu. MiT'in kendisine 6 ay önce ulaştırdığı istihbarata rağmen kanlı saldırıyı önlemedi...

Fikret Seçen: Donanma Komutanlığı'nda arama yaptı. Balyoz soruşturmasını yürüttü. 2015'te yurt dışına çıkış yasağı ve yakalama kararı çıkartıldı. Bu karardan önce Hollanda'ya kaçtığı tespit edildi.

Saadettin Sarıkaya: Hakan Fidan'ı 7 Şubat'ta ifadeye çağıran firari savcı Kayaşehir'de saklandığı bir evde yakalanmıştı...

Süleyman Bağrıyanık: 2014 Ocak ayında Türkmenlere gönderilen yardım TIR'larını durduran FETÖ'cüler, Türkiye'nin terör destekçisi olduğu algısını inşa etmeye çalıştılar...

Cihan Kansız: Ergenekon ve Oda TV soruşturmalarında görev aldı. Eski Genelkurmay Başkanı Org. ilker Başbuğ'u tutuklatan isimdi. 17 Aralık süreci sonrasında özel yetkileri alındı. 2015 yılında yurt dışına kaçtı...

Celal Kara: 17-25 Aralık kumpasında, yolsuzluk yapıldığı iddiasıyla başlatılan operasyonlarla iktidar hedef alındı. FETÖ'nün yargı içerisindeki en önemli isimlerinden biriydi. 2015 yılında yurt dışına kaçtı...

Yani siz zavallı ve aciz olmayan arkadaşlar...

FETÖ'yü başımıza ta 1990'larda musallat edenleri gördüğünüze göre bu sorunun cevabını da kendiniz düşünebilirsiniz bir kez daha...
"App" nam-ı diğer adaletsizlik ve palazlandirma partisi.
Bunlar çözüm süreci diye diye pkk yi da palazlandırmışlardı.
liberal demokrat partisi ile tkp'dir ama kesinlikle ve kesinlikle akp degildir.
güncel Önemli Başlıklar