bugün

rüyalarda yaşayan bazı ergenekoncuların bir taraflarını açıkta unutmaları sonucu gördüğü rüya. beter olun inşallah vatan hainleri. hoca efendi daha çok hizmet edecek bu ülkeye.

seri eksiye bağlayan ibneye yanıt: lan bi dur bi soluklan, hele bir düşün, yurtdışı kolajleri, türkçe konuşan zenci çocuklar. hiçmi gururlanmıyorsun. göğüsün hiç mi kabarmıyor. az kıvanç duy hocamızdan.
cehennemde kontenjan dolu olduğu için, bir süre daha nefes alma gafletinde bulunacağına dair açıklamadır bu aslolan... haram yiyenin, hak yiyenin kolay öldüğü nerde görülmüş hacı?

(bkz: kenan evren)
(bkz: necmettin erbakan)
(bkz: süleyman demirel)
belli değildir elbet.

kardeşim bi beyin bu adamın ülkeye faydalı olduğunu nasıl düşünür anlayamıyorum? niye amerika'da yaşıyorsun kardeşim? islam'ın en kral yaşandığı ülke arabistan. git oraya kabe'ye sıfır bi ev al, orada yaşa... yemiyor mu? zenciler, viskiler olmadan geçmiyordur tabi zaman...
2004 yılında yapılmış, an itibariyle* güncelliği ve önemi olmayan iddia ve açıklamadır. tartışmaya mahal yoktur.

(bkz: son noktayı koyan tespitler)
(bkz: fethullah gülen ölmedi içimizde yaşıyor)

z.ö.e: korkmayın lan, ısırmaz.
artık nereye oy vereceğini söyleyen birisi olmayacağı için ne bok yiyeceğini şaşıran şakirtin peşine düştüğü asıldır... yazık lan, nice şakirtin beyin ölümü gerçekleşti an itibarı ile...
(bkz: fethullah gülen öldü iddiasının merve)
fetullahçıların zeka seviyesini gösteren başlık. adam 2004 açıklamasını almış aklı sıra milleti bilgilendiriyor. sorgulamaya sorgulamaya beyin işlev yitiriyor tabi.

edit: ha şöyle editle adam sansınlar.
üzmüştür efendim. Halbuki nasıl da heyecanlandı yavrucak
(bkz: bir rüya için ağıt)
bir çok şakirtin haberi duyar duymaz çeşitli yollarla intihar ettiği öğrenildi. iddiaların asılsız olduğunu öğrenen yakınları fetonun çükü sağolsun biz ölmeye hazırız dedi.
ntv spor altyazı geçmiştir.
şahin k beyfendinin öldü iddialarından sonra "... bazı gavatlar benim öldüğümü yaymışlar, ben ölmedim. sapa sağlam buradayım, yeni filmlerle karşınızdayım" tarzı bir cevap yapıştırılmasını arzu ettiğim yalan haberdir.