bugün

malum kesimi üzecek gelişme.
sümüklü hoca zehirlenerek öldü diyorlar.

https://www.cumhuriyet.co...-gulen-zehirlendi-1885589
eğer doğru ise bir cumhuriyet ve atatürk düşmanı daha cumhuriyeti yıkma hayalini gerçekleştiremeden öteki tarafa göçtü diyebileceğimiz haberdir.

çalınan sınav soruları ile kendi mensuplarını üniversitelere, devlet kurumlarına yerleştirirken hakkı yenen gençlerin ahı üzerlerinde kalacak.,

editakbayram: yol arkadaşı akp'lilerin gözleri yaşlı.
Ne zaman dolar yükselişe geçse ölüyor.
Eğer haber doğruysa herkese benden kebap.
O şiir okurken Gözyaşı çorbasına akan dallama birazda hapishanede aglasin buna.
Doğrumu acaba diye kendimce araştırma yapmaya çalıştığım konu.
Tüm akp liler adına Frank a başsağlığı dilerim. Biliyorum çok severdiniz, artıklarını yemek için birbirinizle savaşırdınız., Dön gel artık diye şiirler okurdunuz, ona laf söyletmezdiniz.
ölmez, ölmüyorlar arkadaş ölmüyorlar. ne apo, ne gülen ne başkası inatla ölmüyorlar...
Darısı diğer(ler)inin başına.
Kötüye birşey olmaz.

Edit: hangi fetöcü eksiledi?
Kendi gazetesinin yalanladığı iddiadır.

https://www.tr724.com/fet...lendi-haberi-yalan-cikti/
gebersin sikik.
fetö'yü sanırım zehirlemiş biri, zehirleyen de örgütün mollasıymış, o da intihar etmiş, twitterde bu yönde haberler var.

umarım doğrudur, hem ölmüş olsun, hem de örgüt birbirine düşmüş olsun.

akp'nin can simidi osman öcalan'dan sonra fetö'nün de gebermesi doları moları unutturur valla.

oda tv haberi;
https://twitter.com/odatv/status/1460988645519900676
Ak parti dönemi sağolsun bir şeyi fark ettim. Bu sözüm ona terörist ve terör örgütleri her nasılsa ve nasıl devlet düşmanı iseler ne zaman iktidar dara zora düşse gündemi öyle bir saptırıyorlar ki sonuç iktidar lehine oluyor.

Savcı Kiraz Berkin i ölüme götüren süreçte yeni kanıtlar bulmuştu ki dhkp c teröristleri savcıyı rehin aldı ve hepsinin ölümüyle olay bastırıldı. Yıl 2014.
Haziran 2015 te seçim sonucu hükümet kurulamadı PKK aktive oldu, ak parti tekrar seçimde tarihinin en yüksek oyunu aldı.
IŞiD Ankara'da yüzlerce insanı katletti, hepsi muhalif hepsi nasılsa polis kontrolüne takılmamış.
Fetullah Gülen tarikatı darbeye kalkıştı hükümet ohal ilan edip devleti tek elden khk lar ile yönetti. Sonra rejim değişikliği vs.
Paramız belki tarihinin en büyük değer kayıplarından birini yaşıyorken fetoş ölmüş. Gebersin hain bana ne? Ekonomik halden mağdur insanların tek damla teri kadar kıymeti yok orospu evladı.. neyse.

Özetle anlamıyorum arkadaşlar bu nasıl devlet düşmanı, nasıl terörist ki hep hükmedene çalışıyor?
öldüyse öldü kefere neyini yazıp duruyorsunuz götlalesinin..
ateşi bol olsun.
mustafa selanike göre doların gündemden düşmesi için aktrolllerin uydurduğu yalandır.
Agpli troller düşünsün aq bana ne.

Yüreğinden fatiha okuyup arkasından sövüyo görünenler düşünsün.
Allahı kandıracaklar ya?!

Ne mutlu fetöye oldum olası sövebilmiş olabilene!
Ha bi de : ne mutlu türküm diyene!
Daha ölmez o pörtlek göz.
eski yarenini de yanında götürerek gerçekleşirse daha bir güzel olacaktır. ya da önden o gidip "gel ne olur o dünyada ayrı düştük burada bitsin bu hasret" diyerek yanına çağırsa. çok manalı olmaz mı ?
ya onuda gotuuuuuuur, ya sennnnndeeee getmmmmmeeeeee !

görsel
Gebersin p*ç kurusu. Hem ülkenin hem gençliğin geleceğini çaldı.
Peki ders aldılar mi hayır feto bitecek meto gelecek.hala tarikatları devlete yerleştiriyorlar.