bugün

(bkz: fethullah ın beddualı muhtırası/#22307200)
(bkz: çılgınsın meeen)
Sesi kapayıp izleyince daha bi' epik oluyor. Adam bildiğin gökten şimşek yağdırıyor gökten, taşa tutuyor, çılgın ateşlerde yakıyor düşmanın bedenini. O eller, o vücut hareketleri, o titreme... Allah allah!.. Bıçak gibi iniyor her seferinde o el, laneti de esirgemiyor iblislerin üzerinden. Tarih öncesi çağlarda yaşayan bir kabile şefinin ateşli bir duası bu, bu gölgelere karşı savaşan adam. Aman yarabbi, bu, bu gandalf!..

(bkz: Go Back To The Shadow)
yahudilerin bedduasının tutmayacağını bilmemesinden gerçekleşmiş hadise.
türkçeden birden nasıl arapçaya geçti anlaşılamayan ve aminlerle birlikte gaza gelen beddua yöntemidir. ben bile amin dedim la burdan.

ahhahha bir de arkadan ağlakların sesi geliyor müthişsiniz.

allahuekber wuhuuuuuu
Anlaşılmayan arapça kısımların çevirisi şöyle imiş.

Allahım onları hezimete uğrat!

Onları sars! Birliklerini boz!

Onları paramparça et!

Onları birbirlerine musallat et!

Onlara karşı bize yardım et!

Onları birbirlerine kırdır!

Güçlerini birbirlerine karşı kullandır!

Ey merhametlilerin en merhametlisi!

Zatın hakkı için,

Sıfatların hakkı için, Esma-i Hüsna'n hakkı için,

ismi Azam'ının hakkı ve hürmeti için,

Efendimiz Hazret-i Muhammed'in hakkı için,
katında şefaat yetkisi bulunanların hakkı ve hürmeti için, ey Ekram ve Celal Sahibi!
ağlamaya alıştılar artık herşeye ağlıyor müritler.
bunca haksılık yolsuluğa ses etmedinde iğnenin ucu sana değincemi dayanamadın Allah ıslah etsin senide yardakçılarınıda.
her ne kadar kamuoyunda beddua olarak anlasilsada esasen ne oldugu surada aciklanmistir.

http://www.zaman.com.tr/a...e-ve-mubahele_157296.html
gökten kemik yağardı.
başı neydi.
çok kötü berbat bir bedduadır. bu ne ya!! peygamber bile böyle beddua etmemiştir. ayıptır ya!!

http://webtv.hurriyet.com...n-sinirlendigi-anlar.aspx
sonunda ki dememiştim repligi ve geri yaslanma efektiyle güldürmüştür.
fetullah gülen ezel ve amaçlarını bedduasında belli etmiştir. bir hoca böyle bir dua eder mi diye düşündürmüştür.
buradan katıla katıla izleyeceğiniz bedduadır.

https://www.youtube.com/embed/LNT6s_kJgFY
Sosyal medyada hoca biraz daha beddua ederse hukumet dusecekmis, kesin bilgi yayalim esprilerinin kaynagi olan beddualardir.
feto nun yolun sonuna geldiğinin göstergesidir. kaçış yok feto bu sefer canın yanacak.
beddua degildir.
" bunlar kerhaneye düşsün de müşterileri hep zenci olsun " temennisi olan bedduadır.
amin diyerek katılınası duadır.
modern bir pagan ayininden bir kesit izlemek gibi.
neden doğu türkistanda, arakanda ya da filistinde müslümanlara yıllarca zulmedenlere yapılmayıp; şimdi bir zamanlar kendilerine yoldaş olarak gördükleri insanlara yapılan duadır.
Hoca böyle beddua ederse cemaat ne yapar sorusunu akıllara getirir.
güzel duadır. amin diyoruz.
kanal d'de haberlerde "oha sarıklı sakallı amca nasıl beddua ediyor, dinimizde yok aslında." dedirten beddua. kendini kaybediyor en son arabça dua da ediyor sanırım. başında bardak kıracak diye korktum kendisi için.
Takkeli ve öfkeli.
güncel Önemli Başlıklar