bugün

fethullah gülen i sevmeyip allaha olan ibadetlerini yerine getiren kişidir. doğru ve bilnçli bir müslümandır.
(bkz: fetullah ı sevmek zorunda mıyım)
Her namaz kılanı fetoşcu sanarlar genelde. Anlattığın kişi ben oluyorum.
amerika'nın rin tin tin'ini sevmeyen müslümandır.
kimin kulu olduğunu iyi bilen müslümandır.
fakirdir muhtemelen.
fethullah gülen'in beyninin amerika, recep tayyip'in beyninin fethullah gülen olduğunu bilen müslümandır.
zeki müslümandır.
hacca gidebilen müslümandr.
elleri öpülesidir. dinin siyaset vs gibi şeylerle alakası olmadığını sadece allah'la arasında olan bir konu olduğunu bilen müslümandır.
müslümanlığın fethullah güleni sevmekle uzaktan yakından bir ilgisi olmadığı gibi fethullah gülen peygamber değildir.
ehli sünnet vel cemaat fırkasına tabi müslümandır.
kısacası sunni'dir.
dinlerarası diyaloğa karşıdır.
akıllı müslümandır.
tam manasiyla müslümandir.
bazıçevrelerce büyük ihtimalle sırat köprüsünü geçemeyecek müslüman olarak tanımlanır.Yada öyle bir şey.
fettoşun peygamber olmaması ve dinimizce tarikatların yasak olması nedeni ile doğru olanı yapan müslümandır.

ayrıca fettoş hacı olamaz hacca gidemez çünkü tarikatçılık dinimizce yasak olduğu için suudi krallığına girdiği anda idamı kesindir.
müslümanlığından birşey kaybetmez yada kazanmaz kanımca.siyasi kişilikleri beğenmekte veya beğenmemekte kişi özgürdür.
Güzel, akıllı, mantıklı bir müslümandır. Bu arada başlığı okur okumaz küfür ediyordum ki entryi okuduğumda durdum hemen.
elhamdülillah müslümanım.
elhamdülillah namazı kılar, orucu tutar, zekatı veriririm.
elhamdülillah allah'ımı, kitabımı ve peygamberimi etraflıca bilirim.
elhamdülillah fethullah'tan ölesiye nefret ederim.
elhamdülillah ruhbanlaşmış insanlarla, papalaşmış insanlarla hiç mi hiç işim olmaz.

aklımı kullanma hidayeti verdiği allah'a her gün şükrederim.

hepsi bu canım.
yahudilerden fırsat bulamayandır.
müslümanlığım tartışılır ama sevmiyorum bu adamı. hatta görünce, tüylerim diken diken oluyor.
(bkz: buyrun benim)
gönül o kadar kolay mı sever ki, ota ne bileyim başka şeylere konsun.* onu*
güncel Önemli Başlıklar