bugün

hayatı taksim'de içmekle, hergün düzenli olarak sevişmekle geçen insan türleridir. rockbar'dan çıkmazlar bir de.
türkiye ye hiçbir bağışta bulunmamış hiçbir yararı dokunmamış birini sevmeyen insanlardır.
ülkesine dönmeyi gö(t)ze alamayan insanı ülkesinden saymayan kişidir.
türkiye'de cemaat olarak sadece fethullah gülen cemaati bulunduğunu sanan niyeti enaniyetinden belli olan şakird** canlısının açacağı başlıktır. aslında diğer cemaatlerin hiç biri hoca efendinin zatına karşı olmasa da çevresindeki kraldan çok kralcılardan dolayı bu gurubu sevmemektedir. (bkz: bu başlığı açan) edep ya hu
fethullah gülen i sevmeyen insanlardanım sözlük!
bak ne güzel söylemiş yazar, insanlar...
insanların arasına katılmak için fettullahtan bir vazgeçilse... vazgeçseler.
ayıp etmişlerdir. *
biraz aykiri gelebilir ama ben bunun , ataturk'u sevmeyen insanlarin gerekceleriyle benzestigini dusunurum. isimler kendi gercek kisilerinden bagimsiz olarak , onlara atfedilen guc ve fikirleri etrafinda toplanan kitle uzerinden simgelesmistir.
aslinda o simgeleri elestirenler ,o gercek kisilerden cok ,onlari simge olarak kullanarak ,guclerini, onlari takip etmeleri yonunde istem disi zorladiklari kitleler nezdinde, temize cekerler.inatla bu kisileri kimliklerinden bagimsiz idoller haline donustururler.
SEMEYENLER OLABiLiR, iNSAN MECBURi DEĞiL AMA ENTRYLERE BAKILINCA GENELDE iMLA KURALLARINDAN HABERSiZ GENÇ ERGENLERDiR DiYEBiLiRiM. ÖNLERiNE NE YEM KONURSA ONU YERLER.
kim lan o yavşaklar . vatan hainleri bak ipnelere sen . yok efendim misyonerlik yalanıymış yok cıa koruyomuş . din alimi adam ağlıyo hacca da gitmemiş olabiler ama dinini seviyor vaiz lik ten büyüdü nasıl büyüdüyse amerika da cıa tarafından korunan bir insan insan diyorum ama 2. peygamber . bu nedenli büyük vatansever bir insan , yoksa dünya dostu insan sever amerika niye korusun yüceltsin . sevmeyenler e tek sözüm şerefsizsiniz vatan falan sevdiğiniz yok polislikte olduğu gibi her kurumu ele geçirelim de biz o zaman sevecez vatanı . (bkz: yavşaklar ordusu)
(bkz: seni de seviyoruz hocam ağlama artık tamam)
demek bunun için ağlıyor fetoş..
http://www.swfcabin.com/swf-files/1285415038.swf