bugün

Olmasi muhtemel ve insanin kanini donduracak bi durum. Neler olabilecegini tahayyul edemiyorum.
artık ona "mesih gülen" denir, eee ismini değiştirmiş ya.

cemaat ona "mesih gülen hoca efendi" derken, biz ise "meso" diye kısaltırız * *
gülmekten bişey söyleyemeyiz yada yapamayız.
tepkisiz kalmak tek olacak şeydir. sonuçta adam dershanelerinde bile "kur'an'da adı geçen alim" olarak bahsediliyor. bu zihniyetin...
Hocaefendihazretlerinden evvel tayyibi mesih ilan buyurmuş bir güruhtan söz ediyoruz. Feto artık derdine yansın. Bu millet (dikkat buyurun asla türk milleti demez) andımızı kaldırıp yerine çarşaf indirenlere de haddini sandıkta bildirecek inşaallah.
demez çünkü onlar mesihin zaten çoktan geldiğine inanıyorlar.
mesihim demez o kesmez çünkü onu ben tanrıyım der. eh artık bu onu tatmin eder ulaşabileceği son noktaya ulaşmış adam canım zaten bunu söylemesi yakındırda.
mehti: Allah tarafından yol gösterilen, hususi ve şahsi bir tarzda Allah'ın hidayetine nail olan kişi manasındadır.

Mesih: isa a.s dır .

inancımıza göre mehti gelmeden mesih a.s gelmeyeceğine göre feytullah gülen ben mesih im diyemeyecektir.

buradan anlaşıldığı üzere sırf alay etmek için, insanlara iftira atmak için yapılan eylemleri yapan kişiler, daha islam dininde mesih ve mehti kavramlarının anlamını bile bilmeden karalama kampanyası yürütmektedirler.

Amacınız birini karalamak yada iftira atmaksa, iftira atacağınız konuyu iyi araştırın ki millete rezil olmayın, kendinize güldürmeyin. * *
Basligin iftirayla bi alakasi yoktur. Baslikta da acikca belirttigim uzere boyle bir sey olmasi durumunda olabilecek sosyolojik durumlari degerlendirmek ve tespit etmek amaciyla tartisma ortami olusturmak tek maksattir.
(bkz: fetullahın götünün gılıyım) olayları artacaktır.
milyonlarca andavalın kesin inanacağı durum.
Dow Jones, bist rekor düşüşler yaşayarak günü kapatır. Zira yükselen bir tek mesih olur o gün için heralde, gökyüzüne doğru.
Ahaha güldüm gece gece. Olum bu adam hasan mezarcı değil bak karıştırmayın. Ne Kendini komik bir hale düşürecek kadar aptal, ne de gereksiz yere medyada yer alacak kadar gösteriş meraklısı.

Serveti hakkında fikir sahibi olunmalı öncelikle.
(bkz: yandı gülüm keten helva) bugün duyduğum söz tam yerine geldi .
adanalılar zort çekeceklerdir.