bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 7204.
    amerika'nın hala öldürüp bir kenara atmamasına şaşırdığım ajan.

yıllar boyu milyonlarca dolar yatırım yaptılar kolay değil tabi. muhtemelen hala saklı gücü var bir yerlerde.

yoksa yaşatmazlardı diye düşünuyorum.

(bkz: usame bin ladin)
    1 ... jimmy jackson
  2. 7202.
    40 yıl darbe planı yapıp, bir gecede hüsrana uğramıştır.
    ... gina carano
  3. 7201.
    abd nin kuklası hain. abd kasten bilerek vermiyor.
    -1 ... hacitbecik
  4. 7200.
    Orospu çocuğudur.
    4 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  5. 7199.
    fethullah gülen
    3 ... bunlar katiyen egitilmezdir
  6. 7198.
    bir zamanlar malum kesimin domalıp sonra da anında sattığı kişi. bazı gerizekalılar da kadir'in fethullah'ı sadece dini bir iki hususta eleştirdiği bir videodan yola çıkıp onu fetö düşmanı falan ilan etmeye kalkmış. ulan angut; kurban adı altında milletten paralar toplanıp pensilvanya'ya yollanırken, bir sürü fakir çocuk o rezil yurtlara sokulup birer robot haline dönüştürülürken, sınav soruları çalınıp yüzbinlerce insanın hakkına girilirken, ergenekon ve balyoz iftiralarıyla bir sürü vatansever subayımız haksız yere içeri tıkılıp zulme uğrarken çıkıp da ağzını açmış mı fesli kadir'iniz? Yoksa tüm bunlara ortak olan iktidar partisini tam gazla desteklemeye devam mı etmiş?
    fetö gibi yapılanmalarla senelerce mücadele verenler hüseyin nihal atsız, uğur mumcu, turan dursun, aziz nesin, necip hablemitoğlu, türkan saylan gibi kişilerdir.
    3 ... radikal kemalist
  7. 7197.
    Bugün Fethullah Gülen Türkiye’de ve dünyada çökertilmiş ise 2 kişiye minnettar olmamız lazım. Çünkü herkes FETO’nun etrafından nemalanırken 15 yıl önce 2 kişi FETO ile mücadele eder. Birisi Kadir Mısırlıoğlu, diğeri ise Hüseyin Arif Çakmak. Mısırlıoğlu, silahla ayağından vurulur. Çakmak ise cezaevine gönderilir.
    -3 ... csevim
  8. 7196.
    sene 2009

--spoiler--
    ben: Ergenekon ayağına cumhuriyetçileri tıktılar. bu fetoculara ne diyeyim ben ?
    söyle bakalım !
    akpli bir arkadaş: şimdi de hocaefendiye mi sardınız ?
    --spoiler--

sene 2011
    --spoiler--
    ben : feto, şifre skandalına sebep oldu ve feto'nun bu gidişle yatacak yeri bile olamaz.
    akpli bir başka arkadaş: iftiracı herif !
    --spoiler--

sene 2013
    --spoiler--
    ben: fethullah gülen = şeytanın hocası
    akpli farklı bir arkadaş: bir bitmediniz be !
    --spoiler--

2013 sonrası
    --spoiler--
    akpliler: ALLAH'ın belası fetoşşşş.....
    --spoiler--
    3 ... ataturkcu 20
  9. 7195.
    yıllardır gururla ettiğimiz küfrün sahibi piç...

dün hocamız diye peşinde koşan piçler bugün ülkesi için değilde çıkarı için karşısında ya. şekilci şerefsizler...

kim bu ülkenin 1 gram değerini bu şerefsizlere aktardıysa suçludur. bahanesi yoktur...

o çalıntı sorular...

askerleri zindana atıp kozmik odalara sızmalar...

silivriye vatanseverleri tıkmalar...

o gün fethullah babanızın emrinde ve destekçisiydiniz. namussuzlar...
    1 ... hayis zayeb
  10. 7194.
    Pezevengin önde gidenidir... Kendini gizleyen cemaatçilerde fahişeleri...
    1 ... sakalacarpan