1. 1.
    oldukça provakatif bir versustur.*
    6 -2 ... pergamon
  2. 2.
    (bkz: burada provakotör var sıra ile) . * .
    5 ... yayagrogin
  3. 3.
    dikkat çekmeye çalışan troll un sözlüğe sıçması.

atatürk yazarken bir destur çek yiğidim.
    9 -7 ... elnino1907
  4. 4.
    atatürk, süperman'dir; fethullah gülen, lex luthor.

(bkz: fethullah gülen lex luthor benzerliği)
    5 -1 ... gezenadam
  5. 5.
    götümle güldüğüm ilk entrye sahip başlık. hadi diyelim karşılaştırılanlar arasındaki korelasyon bir şekilde olumlu olsun. aradan çıkarılanın; askeri dehası nedir anasını satayım. hayır düşman her yanı zaptetti, sonra kurtuluş savaşı durumuna indirgendik sonra savaştık ve kurtulduk da bu arada ben uyuyor muydum acaba? ya da ne bileyim 800 kusur bin kmkare olan toprak bütünlüğümüzü 7 senede 10 milyon kmkare mi yaptılar ben o sırada middle earthte idim.

vıcık vıcık yapış yapış dinci yalakalığı ve sik ucunda dondurma serabı görme ihtiyacı kokuyor.
    3 -3 ... jackskellington
  6. 6.
    (bkz: fetullahçılarla cam silen çocukların benzerliği)
    4 -2 ... roshen amcanin oglu sedat
  7. 7.
    (bkz: atatürkten gına getirme taktikleri)

(bkz: beş dakika insan takliti yapın lütfen)
    2 -2 ... jetonlutelefon
  8. 8.
    ikisi de halkı vuracakları yeri biliyorlarmış ki bu kadar insan arkalarında gidiyor. devam devam
    1 ... turkkahvesitadindanescafe
  9. 9.
    Yazarına

Mode XL'ın en güzide şarkılarından,

http://www.youtube.com/watch?v=K3cpLzTEIm0+

'ı hediye ettiğim başlık.

Bir kaç tane de vs verelim de tam olsun.

Fethullah Gülen salya sümük ağlar,

Atatürk Ağlatır.

Fethullah Gülen Benim hiç birşeyim yok diyerek milletin malını götürür,

Atatürk canı dahil herşeyini Türk milletine feda eder.
    -2 ... vikinger
  10. 10.
    birisi tükürdügünü yalamaz, digeri yalaya yalaya yalama olur.

1980'lerin fethullah gülen'i : "mescid-i aksa'dan cikaracagiz kafirleri!! amerika ve israil'i kahretsin allah.vesaire vesaire..."

2000'lerin fethullah gülen'i: "diyalog cok önemli. hristiyanlari yahudileri cok seviyorum. araplari da cok seviyorum. türklerden baska herkesi seviyorum zaten. türkiye devletinden ve yargisindan korktugum icin türkiye'de yasamiyorum. ha amerika'dan baska ülke yok mu diyeceksiniz, var ama burasi daha rahat geliyor..."

atatürk 1880'lerde de ayniydi, 1900'lerde de, 1915'te de, 1923'te de, ta ki 1938'e kadar...

not: ülkücüyüm.

edit: neden ülkücüyüm yaziyorsun diye sorular aliyorum... akp'li ya da chp'li sanip eksi oy vereceklerine, ülkücü oldugumu bilip eksi oy versinler, icim daha rahat eder...
    8 -5 ... kapucino