bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Evinde oturan hocaefendi türkiye ye dönüp ülkeyi yönetsin kampanyasıdır.

Adaletinden şüphemiz olmaz.

Hilâfeti zamanında bir gün Hz.Osman (RA), Hz.Ömer'in huzuruna girmiş ve selâm vermişti. O sırada bir mektup yazan Hz.Ömer (RA), selâmı almamış, aceleyle mektubu tamamlayıp, mumu söndürerek bir başka mum yakmış ve Hazret-i Osman'ın selâmını bundan sonra almıştı. Bu hale çok hayret eden Hz.Osman (RA), sebebini sorunca şu cevabı almıştı: "Sen selâm verdiğinde Müslümanların işlerine ait bir mektup yazıyordum, O sırada yanan mum da Beytü'l-Mal'a aittir. O esnada senin selâmını almadım. Alsaydım, Cenâb-ı Hak, bana bunun hesabını sorardı ve ben ne cevap verirdim. Şu anda yanan mum ise benim şahsıma aittir. Onu yaktım ve selâmını öylece aldım."
    1 -3 ... aussteller
  2. 2.
    azıcık aklı olan insanın destekleyeceği kampanyadır...
    -2 ... rock is my life style
  3. 3.
    çok aklı olan insanın desteklemeyeceği kampanyadır...
    1 -2 ... ariel shaham
  4. 4.
    bkz: https://www.itusozluk.com...ac-diyen-kadin_548171.jpg
    ... pisagor01
  5. 5.
    Dini düşünür olan bir insanın siyasi bir olaya karışmasını istemektir.

Oldukça tepki toplar. Muhtemelen kendisi de istemez.
    1 -1 ... icini oldugu gibi doken adam
  6. 6.
    bankası, dershanesi, okulları, gazetesi, televizyon kanalı, üniversitesi, polisleri, şirketleri, cemaat evleri, devletin her kurumunda kendisine bağlı memurlar, akademisyenleri, politikacıları, yurtdışı bağlantıları ve kendisine bağlı milyonlarca insan varken gereksiz bir stres altına girmektir. politika altından kalkması zor bir iştir ve çoğu insanı yıprandırır. böyle bir güce ihtiyacı yoktur kendisinin. kenardan izleyerek zaten ülkenin çeşitli organlarını yönetirken daha fazla göze batmanın manası yoktur.
    ... kayi