1. 1.
  nedenini anlayamadığım olay.acaba istediği kızı mı vermemişler diye düşünmüyor değilim. *
  (bkz: bu adam neden ağlıyor)
  16 -13 ... haydee
 2. 2.
  soyadına ters olan durumdur.

  geç gelen edit : amma artı almış lan... seviyenle ilgili ciddi şüphelerim oluştu sözlük.
  16 -5 ... uieat
 3. 3.
  göz boyamadır. aldanmayın ey ahali..
  10 -4 ... evolution
 4. 4.
  insanların iki yüzlülüğüne, riyakarlığına, dünyada ki savaşlara, açlığa, mutsuzluğa, kardeşin kardeşi vurmasına, adaletsizliğe... karşı sessiz bir isyandır. *
  12 -4 ... gigantic
 5. 5.
  vatan özlemiyle yanan, vatanı için yaptığı fedakarlığının karşılığını görememiş olmanın verdiği hüznün sonucudur. (bkz: dünyanın en büyük yalanları) (bkz: güldürme beni) (bkz: fetuş) (bkz: yeşil sermaye)
  2 ... kaptanmagraadami
 6. 6.
  din somurusu icin paso aglar bu zat. hatta duydugum kadariyla (amerika destekli ya) amerika buna bir ilac yapmis, yutuyosun, belli araliklarla gozlerinin alti sisene kadar agliyorsun. e ha bire gozune limon damlatmak falan gorselligi bozar.

  dip not: ermenistan karabag'a girdiginde uzuntuden bayildiginin reklamini iyi yapmamislar. yapsalardi gani gani somuru valla... (o da ilacla) (yoksa oscar'lik performans soz konusu)
  7 -4 ... curufinwe
 7. 7.
  (bkz: duygu sömürüsü)

  bir kere türk milleti duygusal. bunu herkes bilir. yani en sert olanımız bile bir ağlayan karşısında yumuşar*. bunu bilen böyle adamlar da gözyaşlarını kullanarak insanların içindeki bu varolan yumuşak kalbi kullanırlar. hatta geçenlerde feto beyefendi kendi evinde tiyatro oyunu izlettiriyor onda bile ağlıyor. herhalde g.o.r.a.'yı bile izlese ağlar bu adam.
  6 -6 ... eagle is free
 8. 8.
  Yumuşak yürekli bir insan olduğu için. Dini olgular kalbine tesir ettiği için ağlıyor bence. Zaten dinde ağlamak tavsiye edilir, çok gülmek iyi görülmez. Ağlamak günahları eriten, insanın kalbini duyarlılaştıran bir şey olarak görülür; gülmek ise insandaki duygusal hassasiyetleri öldüren bir eylem olarak değerlendilir.

  (bkz: ağlayınız ağlayamıyorsanız ağlamaya çalışınız)
  (bkz: çok gülmek kalbi öldürür)
  4 -9 ... havali necla
 9. 9.
  birde bu şekilde ağlayan hacı modeli vardır ki, insanı yarar.. kılığına kıyafetine bakınca hakiki müslüman dersin böylelerine ama gel gör ki kılık kıyafetle olmuyor bu işler. adamın içinde olacak allah korkusu..

  https://video.uludagsozluk.com/v/kameraya-oynamak-4232/  demek ki neymiş; her dökülen göz yaşına inanmamak lazım..
  5 -3 ... trablus
 10. 10.
  soyadını beğenmediği için veya gözyaşı bezlerini tutamadığı için olabilir. tabi bu çok safça bir düşünce. din sömürüsü yapmak için ağladığı gün gibi ortadadır. onu gören üyelerininde salya sümük ağlaması ne kadar başarılı olduğunun bir göstergesidir.
  4 -1 ... tcdd