bugün

Tabi ki ayk73'tür.
Hani bugün herkesi fetöcü olmakla itham edip, suçlayan ayk73.

Bu ülkede cumhuriyeti savcısı Yok mu?

görsel

Sizi vallahi yargılayacağız.
Bunlar böyledir. Sorsan 17-25.12.2013 e kadar anlamamışlardır hain olduğunu. Ama siz 1996 da hasbelkader dersanesinin etüdüne gitmiş olun bir ömür sizi fetöcülükle suçlarlar.
Akşama pilav!iya gidecem.
Tabiki akpli.
Aktrollerin uğramadıkları başlıklar.
fethullah gülen'e (amk sümüklüsü) saygı sevgi duyan sözlük yazarları değil sadece, kim olursa olsun alayı göttür.
görsel
görsel
görsel
Olum 2014 den önce fetöcüymüş.

Sonra çobanı ayrıl diyince ayrılmış. Koyun olmak bunu gerektirir.
dünün koyu akplisidir, hatta hocaları sümüklü fetoş bunlara 2010 yılında "mezardaki ölüleriniz dahi akp için oy kullansın" diye emir bile vermiştir.
Kardeşim ben 2010 kpssden beri bunların ne bok olduğunu anladım

Emek hırsızı
Soysuz bu fetoscular.

Bir ülkeyi yıkmak için 3 darbe yaparsın
1 ekonomik darbe
2 siyasi darbe
Son olarak askeri

17/25 de ekonomik denediler olmadi
Mit tırları ve Hakan Fidan olayında siyasi darbe yapmak istediler olmadı
Son olarakda 15 temmuzu yaptılar..

Maalesef bizim devlet olarak hatamız benim 2010 da anladığım hainliği devletin ancak 6 yıl sonra anlamasi...
sözlükteki herhangi bir akp fanatiğidir. kimisi kanal istanbul güzergahında babişkosunun arsası var diye ölümüne akp yi savunur kimisi feto hoca efendisi üzerinden akp li olup sonra feto hoca efendisinin g.tüne ateşler salınınca sadece akp fanatiği olarak yazarlık hayatına devam etmektedir.

şimdi bunların profillerine girsen aklı yettiğinden beri cemaatlerden tarikatlardan uzak duran, bunlara karşı olan sana bana falan fetocu demişlerdir bir yerlerde mutlaka. hayat işte çok tuhaf. pkk ile iş tutulurken karşı çıkıyorsun diye "analar ağlasın mı istiyorsunuz" derler sonra çözüm masası devrilince kendileri hariç herkese pkk yandaşı derler hdp ile işbirliği yapıyorsunuz derler. feto hoca efendileri ne istedilerse verirler sonra o masada devrilince kendileri hariç herkese fetocu derler biz 15 temmuzda tankları t shirt ile durdurduk siz evde yatıyordunuz derler.
Bu ülkenin başkanı bir numaralı fetocuyken,

3-5 gariban sözlük yazarı fetocuymuş....
Koy totoşuna, gitsin.
Çoğu hala fetö'ye fetö dememeye, bokunu yedikleri "hocaefendi"ye laf etmemeye azami dikkat gösteren yazarlardır.

Çünkü. başta ayk73 olmak üzere, bunlar hala fetöcüler...
--spoiler--
alkolik, benimle tanışmak için can atıyorsun, fanımsın.

ama söyleyeyim, ben eğlenceli biri değilim.
--spoiler--

Şeyi de söylesene. Bana sikerim sokarım çektiğinde adresini istemiştim, Hatay inönü caddesi demiştin. Açık adres ver de o tehdidini bi tarafına sokayım dediğimde de 'ben internet üzerinden böyle kavga dövüş şeyleri sevmiyorum' diye kıvırıp açık adres verememiştin.

Söylesene bunları da Fethullahçı?
atatürkçü geçinen yazarlardır net..
Nerden baksan tutarsizlik nerden baksan ahmakca...
buralarda çoktu da şimdi buhar takliti yapıyorlar. ortalık sakinleşirse yoğuşurlar yine. bukalemun sürüsü.
Odamı kandırılmış yoksa hala fetöcümü?adamlar hala hapisten çıkacaklarını darbe yapıp fetö ajanını ülkeye getirme rüyaları görüyor. Afrikadaki Kabil'e hayatı yaşayanlar sizin gibi ahmaklardan bin kat akıllıdır.
Vay mna kodumun fetö yavrusu vayy. Bunlar hala sözlükte yazabiliyor mu lan. Yarın mahkemem var hazır gitmişken Savcılığa basıyorum şikayeti. Habeş maymunu seni.
Frank lucas'tır.

Fetöcü yavşaklığı ve yüzsüzlüğü apaçık ortada..
Şunu bunu müfterilikle suçlar ama inatla fetöye fetö demez, zamanında övgüler düzdüğü sümüklü hocaefendisine iki çift laf etmez. Çünkü hala o şerefsiz sahtekarın kerametine inanır, çarpılmaktan korkar.

Fetöcüdür.
güncel Önemli Başlıklar