1. 1.
    iyi partili bld başkanı fethiye ye komünizmi getirdik
    iYi Partili Belediye Başkanı: Fethiye'ye komünizmi getirdik...
    Muğla Fethiye'nin Belediye Başkanı Behçet Saatcı, bölgenin en büyük parkını açarak, "Fethiye'ye komünizmi getirdik, sınıfsal farklılığı ortadan kaldırdık" dedi.
    https://www.birgun.net/ha...izmi-getirdik-225080.html
    2 -1 ... tarkan filmindeki ahtapot
  2. 2.
    tunceli ovacık belediye başkanından sonra bu ikinci evet.
    ... tarkan filmindeki ahtapot
  3. 3.
    --spoiler--
    Rekreasyon alanının 3. Etap ile başlayan sosyalleşme projesinin finali olduğunu söyleyen Başkan Saatcı “Biz Fethiye’ye komünizmi getirdik. Nasıl mı? 3. Etap’da sınıfsal farklılığı ortadan kaldırdık. Zengini fakiri, kapalısı açığı, okumuşu okumamışı, hepimiz oradayız. Bir zamanlar Türkiye’ye komünizim gelmesin diye mücadele et, şimdi sınıfları ortadan kaldır. Hayat insanı böyle yapıyor ne diyeceksin. Çok hoşuma gitti, geçen okudum. Che Guevara; 'Yağmur komünisttir, rüzgâr kapitalisttir' demiş. Birisi her yere eşit dağıtır, diğeri zayıfları yıkar geçer. Gerçi biz hayat boyu, hep yıkılandan yana olduk ya… Komünizmi getirdik ama, temizlik getiremedik. Japonları dünya kupasında gördük. Onlar Budist, biz de sözde Müslümanız. Biz de temizlik imandan gelir değil mi? Nerede! 3. Etabı dolaştım, sigara izmariti ve çekirdek kabuğundan geçilmiyor. Bugün baktım, Dispanser sokak da öyle. Temizletelim ancak bir yere kadar. Ertesi gün gelip, kullanacak olan yine sizlersiniz. Bulmak istediğiniz gibi bırakırsanız, işi çözeriz. Ülkeye biat kültürünün hakim olmaya başlamasından sonra, ne kural, ne uyarı, ne tabela fayda etmiyor. Herkesin başına Zabıta dikemiyoruz. iş, siz Saygıdeğer Fethiyelilere düşüyor. Sahip çıkacaksınız!” ifadelerini kullandı.
    --spoiler--
  4. 4.
    bir fethiyeli olarak komünizmi damarlarıma kadar hissettiğim park. parkın yerine otel yapmak isteyen kapitalistler çıldırıyordur.

edit: park ile ilgili ayrıntılı ilgi edinmek ve fotoğraflara bakmak için: http://www.fethiyehaber.c...yuk-parki-hizmete-acildi/
    3 -1 ... bedreddin
  5. 5.
    iyi partili bedediye başkanı iyi demiştir evet.
    1 ... tarkan filmindeki ahtapot
  6. 6.
    açıklamayla komünizm ne alaka, anlaşılan başkan komünizmi bilmiyor?
    ... seruven44
  7. 7.
    rant elde edemeyen kapitalistler kudursunlar bir zahmet! hep burjuvazi mi kazanacak?
    1 ... komunist musluman
  8. 8.
    güzel bir sözdür efenim.
  9. 9.
    buna benzer başlık altında daz önce yazdım.

iyi partiye geçen mhp'li başkan .
    süper insandır .
    kürt-türk-roman ayırmaz ,yemez yedirmez . hatta cinsiyet ayrımı bile yapmadığını duydum.

aç olsun elindeki ekmeği garibana verir.
    fethiye'de olsam direk oy verirdim sosyalist biri insan olarak.
    1 -1 ... baris hemen simdi
  10. 10.
    peki fethiye ve komünizmin bundan haberi var mı?
    1 ... garipbiadam