bugün

Vatan haini(!), yerli ve milli olmayan(!), darbe yapmak isteyen(!), cumhurbaşkanını tehdit eden(!), kafir(!), fetöcü(!), devlet düşmanı(!), darbukatör baryam denilerek alay edilen, sanatçı müsveddesi(!) Müjdat gezen tarafından karşılanmaktadır.

Devleti yönetenler şehitlerimiz öldüğünde unuturken, şehitlerin emanetlerine halkın vicdanlı sanatçıları sahip çıkmaktadır.

Bilin istedim cumhurlar.

Edit: mujdat gezen ile birlikte uğur abi de yardım etmekteymiş.
https://www.sondakikaturk...nda-kaldi-video,3365.html
koskoca devlet şehidinin emanetini bir darbukacıya! bıraktıysa bu ayıp bizimdir.
şehitlere ayrımcılık yapan akp'nin marifeti olan durum.
Mujdat gezem sanat merkezinde egitim ucretsizdir hic bir para alinmaz ve o sanat merkezi o merkezin ogrencilerinden 12 tanesinin uzerine kayitlidir. Mujdat gezen oldukten sonra okulun bahcesine gomulmeyi de vasiyet etmistir. Sanatci musvettesi dedikleri adam budur sanatci gecinenlerin hali ise ortada. Oyle baskanlik ucagina binip klarnet esliginde yaylalar soylemekle sanatci olunmuyor.
Dün de tren kazasında ölen makinistin karısı fox tv den yardım istiyordu.
Demek devleti yönetenler cenazelerde şov yapıp sonra unutuyorlar ölenleri.
Bende inandım. Devlet onlara her türlü yasal hakkı veriyor. Bu şimdi çocukları Kendi yanlı özel okullarda beyinleri yıkanmak üzere aldılar. Sonrada yardım ediyor masrafları karşılanıyor denilir. Herkes yer içer ama ben uzaktan mayasını anladım kardeş. Bunların içini bilirim içini.

devlet tarafından karşılanmaktadır.
Ahhahasiktir. Devlet sanki el üstünde tutmayacak cocukları. Şehit çocuklarına abartılı bir maaş bağlanıyor. Ayrıca zikimde olmayan masraflardır. En iyi okul insanın kafasının içidir.
olayın dikkat edilmesi gereken tarafı, uğur dündar'ın bunu bugüne kadar saklamış olmasıdır. mecbur kalıp açıklamasaydı hâlâ bilmeyecektik. arabasının arkası dahil her yere fethi sekin'in fotoğrafını koyup prim yapan akkurtların reklam demesi gayet normaldir.