1. 1.
  Vatan haini(!), yerli ve milli olmayan(!), darbe yapmak isteyen(!), cumhurbaşkanını tehdit eden(!), kafir(!), fetöcü(!), devlet düşmanı(!), darbukatör baryam denilerek alay edilen, sanatçı müsveddesi(!) Müjdat gezen tarafından karşılanmaktadır.

  Devleti yönetenler şehitlerimiz öldüğünde unuturken, şehitlerin emanetlerine halkın vicdanlı sanatçıları sahip çıkmaktadır.

  Bilin istedim cumhurlar.

  Edit: mujdat gezen ile birlikte uğur abi de yardım etmekteymiş.
  https://www.sondakikaturk...nda-kaldi-video,3365.html
  30 -8 ... tengir budun
 2. 2.
  Cumhuriyet muhafızı, egitim ögrenime ve sanata bilime gönül vermiş olan sayın Müjdat gezen beyefendi tarafından karşılanmaktaymış. Takdir ediyorum.
  "ilkelerin olacak, seni satın alamayan " derken haklıymış.
  3 -2 ... picleme
 3. 3.
  koskoca devlet şehidinin emanetini bir darbukacıya! bıraktıysa bu ayıp bizimdir.
  15 -4 ... kutsal cezmi
 4. 4.
  şehitlere ayrımcılık yapan akp'nin marifeti olan durum.
  2 -1 ... muhendis tarihci
 5. 5.
  bu entry vesilesiyle bir kez daha söylemek istiyorum ki bu uğur dündar çok vatansever bir adam. her taşın altından o çıkıyor. allah uzun ömürler versin.
  2 -1 ... gamzedeyim deva bulmam
 6. 6.
  Reklamlar sona erdi .
  1 -5 ... isminiunutanadam
 7. 7.
  Mujdat gezem sanat merkezinde egitim ucretsizdir hic bir para alinmaz ve o sanat merkezi o merkezin ogrencilerinden 12 tanesinin uzerine kayitlidir. Mujdat gezen oldukten sonra okulun bahcesine gomulmeyi de vasiyet etmistir. Sanatci musvettesi dedikleri adam budur sanatci gecinenlerin hali ise ortada. Oyle baskanlik ucagina binip klarnet esliginde yaylalar soylemekle sanatci olunmuyor.
  3 -1 ... abaninaltindakisopa
 8. 8.
  Dün de tren kazasında ölen makinistin karısı fox tv den yardım istiyordu.
  Demek devleti yönetenler cenazelerde şov yapıp sonra unutuyorlar ölenleri.
  1 ... turkmen begi
 9. 9.
  Bende inandım. Devlet onlara her türlü yasal hakkı veriyor. Bu şimdi çocukları Kendi yanlı özel okullarda beyinleri yıkanmak üzere aldılar. Sonrada yardım ediyor masrafları karşılanıyor denilir. Herkes yer içer ama ben uzaktan mayasını anladım kardeş. Bunların içini bilirim içini.

  devlet tarafından karşılanmaktadır.
  -3 ... promer
 10. 10.
  Ahhahasiktir. Devlet sanki el üstünde tutmayacak cocukları. Şehit çocuklarına abartılı bir maaş bağlanıyor. Ayrıca zikimde olmayan masraflardır. En iyi okul insanın kafasının içidir.
  -4 ... bir istasyon insani bin