1. 1.
  Her hain islamcıdır sen kendi şerefsizliğinle karıştırıyorsun eve.
  3 -4 ... gezi parki direniscisi
 2. 2.
  Ne diyon la ehli sikik.
  2 -2 ... karton toplayan cocuk
 3. 3.
  aynen o yüzden ergenekon kumpasıyla akp-fetö elele atatürkçü bütün generalleri hapsilerde çürüttünüz.
  1 ... hobin rood
 4. 4.
  ulan trollüğün de bir adabı var,troll dediğin güldürür şaşırtır ne bileyim düşündürür.

  bunlar bildiğin mide bulandırıyor ehli ibina.
  1 ... hobin rood
 5. 5.
  darbenin ertesinde ak partinin hemen atatürk'e sığındığını bilen bir fetöcünün hedef saptırma amaçlı iftirasıdır.
  buyrun ak parti genel merkez binasının 25 temmuz görüntüsü.
  fetönun atatürk adına darbe yapması
  2 ... fanfan la tulipe
 6. 6.
  Türkiye'deki en büyük gücün hala ATATÜRK olduğundan dolayıdır.... Çobanınız bile atıp tutuyor, ama 10 kasım geldiğinde tıpış tıpış gidip karşısında asker gibi dikiliyor.
  1 ... dinsiz kitapsiz kafir
 7. 7.
  O metinleri amerikanın halkla ilişkiler uzmanları psikoloji bilimi profesörleri hazırlıyor. Türk Toplumunu nasıl darbe yönetimi psikolojisine hazırlarız, onları nasıl kandırır ve ikna ederiz diye günlerce kafa yorup en sonunda atatürk düşmanı olan bu kişiler, egemenlik kayıtsız şartsız milletindir diyen atatürk' ü öne sürerek onu kullanarak en başta hain darbe planlarını içeren bildiriyi yazıyorlar ve darbe girişimi günü zorla trt spikerine okuttukları fetö muadillerinin bildirisi de bundan ibarettir, her kelimesini abd li sosyoloji uzmanları hazırlamıştır. Fetöyse sadece bir kukla. Ona yapması gereken her şeyi amerika söylüyor ve hazırlıyor.
  1 ... elvis presley
 8. 8.
  biz ona fetö derken, Atatürk düşmanı olduğunu ve amacının laik türkiye cumhuriyetini tamamen ortadan kaldırmak olduğunu biliyorduk. siz de bunu bildiğiniz için ona fethullah hoca efendi hazretleri diyordunuz. bunu bildiğiniz için onun sinsice örgütlenmesine alkış tutuyordunuz.

  başı kapalı olan asker eşlerinin kendilerini belli etmemek için başlarını açma talimatı verdiğini, soruların nasıl işbirliği ile çalındığını biz hep biliyorduk ve hep uyarıyorduk. siz ne yapıyordunuz iftira yalanına sığınıp örgütlenmelerine göz yumuyordunuz. siz derken senin gibilerden ve şimdiki iktidardan bahsediyorum. yani fetö' yü palazlandıranlardan.

  (bkz: fethullah gülen/#74035)

  (bkz: fethullah gülen/#39164300)
  1 ... klimanjaro