1. 1.
    sinsi teröristler. vatan haini haşhaşiler. uzak durun. eved.
    2 -1 ... fikir muhendisi fikri
  2. 2.
    Yoldan geçen bir eblehi al.
    Zirveye çıkar. Pohpohla. işte sana fetöcü.
    iktidar gelsin. Zirveden aşağı ait olduğun yere atsın. işte sana kandırıldık fetöcü.
    1 ... sevimli kedi serafettin
  3. 3.
    "gerçekten fetöcü" olanların işsiz kalmasına üzülmüyorum açıkçası. En ufak bağlantısı olanlar bugün işten atıldı aç yatıyorlar. Gram üzülmüyorum. Siz soruları çaldınız, gençlerimizin emeğini çaldınız. Hayalleri yıktınız. Ülkenin geleceğine en büyük darbeyi yaptınız. Geleceğiniz durum buydu. Gerçekten fetöcü olupta atılan kimseye üzülmüyorum açıkçası.
    1 ... buyuk iskender
  4. 4.
    eskiden akfetö olan gezegenin bir gök kemiği çarpmasıyla ikiye ayrılmış parçasından biri. diğeri de malumunuz akp.

genetik olarak birbirinin aynısı olup bu nedenle parelel adını almışlardır.
    ... inmyopinion
  5. 5.
    7 sene evvelki referandumda evet propagandası yapmış oluşumdur.

Ayrıca dönemin başbakanı ve şu anki mevcut Cumhurbaşkanı olan kişi balkon konuşmasında bu oluşuma desteklerinden dolayı teşekkür etmiştir.

Hatta ve hatta aynı şahıs tt arena nin açılışında ıslıklandı diye inadına tt arena bu oluşumun Türkçe olimpiyatları adli organizasyonuna peşkeş cekilmis, olimpiyatların acilisinda çeşitli bakanlar ve önemli siyasi kişilikler bu olusum hakkinda methiyeler düzmüştür.

biz unutmadık, peki ya siz ?
    1 ... kullanilmayan hesap
  6. 6.
    reyizin son zamanlarda kullanmaz olduğu kelime.
    2 ... deli anlamindaki de
  7. 7.
    15 temmuzun ardından çoğunun içeri tıkılmasına sevinilen örgüttür. Ancak gündemdeki af kararı ile beraber okadar tantana boşuna mı oldu dedirtebilir.
    ... ekrem abi
  8. 8.
    pennsylvania eyaletinde bir semt.

keşke amerikan hükümeti bu duyarlılığı gösterse.
    ... cilveloy nanayda