1. 1.
    gün itibariyle ıspatlanmış iddiadır.

bekir irtegün: "FETÖ ile 2007-2008 yıllarında Gaziantep’te tanıştım. Sohbetlere takım içinden Ömer Çatkıç, Barış Durmaz geliyordu. 2009 yılında Fenerbahçe transferinden sonra Ali Şenel isimli bu yapıdan olan birisi aradı. Bir süre sonra, o dönem Fenerbahçe'de oynayan Emre Belözoğlu, Uğur Boral, Ertuğrul Taşkıran'ın da Ali Şenel ile görüştüğünü öğrendim. Ben de 2009 yılının son aylarında bu kişinin yapmış olduğu sohbetlere diğer futbolcu arkadaşlarımla katılmaya başladım. Fenerbahçe'de futbol oynadığım süre içerisinde hatırladığım kadarıyla Alper Potuk, Orhan Şam, Gökhan Gönül ve Mehmet Topal'ı da Ali Şenel isimli şahsın yapmış olduğu sohbetlerde görmüşlüğüm vardır” ifadelerini kullandı.

siktiğimin fetöcüleri. alın şimdi ayıklayın....

http://www.haberturk.com/...utbolcularin-ismini-verdi

aha bu da kaynak.
    25 -24 ... saldirayterk
  2. 2.
    şikeci, fetöcü sahasında kupa kaldırdığımın evlatlarının inkar edemeyeceği gerçek.

hakan şükür fetöcü diye, koskoca galatasaray'a nasıl ki fetöcü dediyseniz, siz de fetöcünün en kralısınız sizin mantığınıza göre.

bana göre elbette ki, şahısları bağlar, kurumları bağlamaz ama bu orospu evlatalrının mantığı bu. bunların mantığına göre tsk da fetöcü, emniyet de.
    15 -6 ... saldirayterk
  3. 3.
    bir iki tane fetocu futbolcusu çıktı diye galatasaray neden fetocu olmuştu?
    7 -6 ... penald
  4. 4.
    fenere hiç faydası olmamış üçüncü sınıf futbolculardan oluşan tayfaya atılan boş iddiadır. siz önce star futbolcularınıza bi bakın hakanlar arifler aklıma gelmeyen futbolcular. fetönün galatasarayı 4 yıl şampiyon yapması unutuldu amk bizim fenerinde elinden şampiyonluklar fetö yöntemiyle i ne anlatıyosun aç gaysaraylı ibno. evet..
    7 -6 ... ersoy ulubey
  5. 5.
    Fetö sebebiyle kulüp üyeliği tek taraflı olarak feshedilen bir kişinin; fenerbahçe gibi ülkenin en büyük sivil toplum örgütüne, eski başkanı direndi diye 1 yıl hapis yatan bir kulübe iftira atması kolaydır. Buna inanacak şahısların da zekasından şüphe ederim.

Fetö'nün deyim yerindeyse "tillah"ı olan kişileri kulüpten ihraç ederken "aidatlarını ödemediler" gibi bir bahane sunan galatasaray'ın taraftarlarının da ne kadar aciz olduğu ve fenerbahçe adını kötülemeye çalıştıkları da tüm açıklığıyla ortadadır.
    9 -8 ... noblewise
  6. 6.
    Fetö ve $ike i$te fener i$te.
    7 -9 ... karton toplayan cocuk
  7. 7.
    Uefayi Fetonun
    Dualariyla Alan
    Takimini Taraftari
    Simdi bik bik otuyo
    otun bakalim kopekler...
    6 -10 ... hayat zor bea
  8. 8.
    Bu fenerliler ne zaman gs'ye laf atsa er ya da geç göt oluyorlar aq.
    8 -6 ... 29th
  9. 9.
    Su baslik altinda fenerlilerin nasil bir mal olduklarını cok rahat görüyoruz.

Göt olmuslar hala daha konusuyorlar aq malları.
    5 -7 ... 29th
  10. 10.
    kongresinde üyeleri arasından oluk oluk fetöcü ayıklayanların iddiası. yazık kimin çocuğuysa.
    4 -5 ... mukallit