1. 1.
  O zaman önce Bekir Bozdağ yargılanmalı .
  8 ... gerukfahri
 2. 2.
  (bkz: sevda noyan ın fetöcü olması)

  (bkz: sevda noyan hakkında takipsizlik kararı verilmesi)
  9 ... creme de la creme
 3. 3.
  türkiye'de herkesin fetö'yle ilişkisi var.. bi tek rizeli bi arkadaşın yokmuş... onun dışında herkesin var.. uyyyy rize rize...
  9 ... arbutus unedo
 4. 4.
  O değilde hükümette görev alanlar niye yargılanmıyor?fetöye göz yuman yol veren ihale veren arsa veren.. hukuken kandırıldık deyince suçtan yırtılıyorsa,ozaman bunlarda desin konu kapansın.
  5 ... kalahari 1
 5. 5.
  koskoca üniversite mezunu dünya liderini kandıranlar basit bır gazeteciyi mi kandıramayacaklar? çölaşan kandırıldım allah affetsin mılletim affetsın desin çıksın.
  5 ... alexdeberk
 6. 6.
  --spoiler--
  çölaşan kandırıldım allah affetsin mılletim affetsın desin çıksın
  --spoiler--

  kim inanır çölaşanın kandırıldığına adamın gözleri fer fecir okuyor.
  2 -4 ... ebu fesat
 7. 7.
  Bismişaah!!! Hayır! Hayır! Bu olamaz! Ya eski Fetö gazetesi Taraf yazarı Yüksel Taşkın'a da böyle bir şey yaparlarsa? Ha? Daha yeni CHP Genel Başkan Yardımcısı oldu!!! CHP ittifakı eski fetö gazetelerinde yazmış Atatürk düşmanlarıyla genişletmeye başladığı gibi yapılana bakın!!! Ayıptır! Ayıp! Şah-ı Merdan Ali'nin Zülfikar-ı olan Kılıçdaroğlu boşuna mı Ergenekon-Balyoz davalarını destekleyen Atatürk düşmanı eski fetö gazetesi yazarı Yüksel Taşkın'ı CHP Genel Başkan Yardımcısı yaptı ha?!! Boşuna mı ha?!!! Boşuna mı dhkp-c cenazelerine 30 ağustosta gitti Canan Kaftancıoğlu?!!! Boşuna mı pkk cenazelerine gitti Sezgin Tanrıkulu?!!! Kıskanıyorlar! CHP'nin Fetö gazetesinde yazan pkk, dhkp-c cenazelerine giden yeni halini kıskanıyorlar!!! Fetö'cülerin de CHP'ye oy verecek olmasını kıskanıyorlar!!! Siyasal mühendisimiz Şah-ı Merdan Kılıçdaroğlu hazretlerini kıskanıyorlar!!! Yazık!!! Ama yine de Özerk Yönetim Şartını CHP tüzüğüne ekleyen Kılıçdaroğlu'na destek olmak için Fetö'cü, dhkp-c, pkk'lı vatan hainleri CHP'ye oy verecek ve Hakkari'deki özerk yönetimde Selehattin Demirtaş "Apo'nun heykelini dikeceğiz!" sözlerinde ne kadar ciddi Kılıçdaroğlu bunu gözlemleyecek!!! Zorunuza gidebilir!! Ama gerçekler böyle!!! Bu işler böyle!!! Hem Kılıçdaroğlu boşuna mı "Selehattin hapisteki günlerini şeref madalyası olarak taşır!" dedi ha? Boşuna mı?!!!
  1 -7 ... rubycon
 8. 8.
  sırada bekir coşkun ve yozdil var. bağımsız türk yargısı basından fetöcüleri ayıklıyor ihihi.
  1 -1 ... ebu fesat
 9. 9.
  zamanında bu ülkedeki en büyük fettullah düşmanı, fetö yüzünden işsiz kalan, kendisinden pek haz etmesem de gazetecilik cesaretine saygı duyduğum, eskilerin en ünlü gazetecisi emin çölaşan fetöcü mü ilan edildi? tebrikler...
  3 ... manyak olmaya karar verdim
 10. 10.
  bülent ecevit hükümetten çekilmek istemiyor diye herkes üzerine gelirken bu zat anında çark edip ecevit'in tırnakları pislik içinde rahşan bakmıyor galiba diye yazmıştı. o gün emin olmuştum bunun para karşılığı yazı yazdığından.
  fetö iyi beslemiş olmalı ki ona yönelmiş.
  inşallah hapiste koyun sayar gibi paralarını saya saya uyur.
  -2 ... cilveloy nanayda