1. 1.
  Ankara büyükşehir belediyesinde çalışıp işe gelmeyen bir bankamatik memurunun bastırdığı kartvizit.

  Bu arada 10 bin lira maaş alan çaycı, 12 bin lira maaş alan ilkokul mezunları falan bulunmuş.

  fetö uzmanı
  7 ... serdarsl06
 2. 2.
  Şaka gibi amk!

  fetö uzmanı
  4 ... serdarsl06
 3. 3.
  fetö uzmanı

  Şaşırdık mı? Hayır.
  7 -1 ... sembuseklicorba
 4. 4.
  Bunun gibi tüm bankamatik memurları (haksızca para alan şerefsiz köpekler) tesbit edilmeli ve devletten aldıkları haram paralar kanırta kanırta geri alınmalı. Ayaklar baş oldu , hepinizin ben... Ulan belanızı bulun lan leş kargaları. Milletin sırtında kenesiniz lan. Birçok belediyede faal olan bunun gibi yavşaklara...
  2 -1 ... orijinalite
 5. 5.
  Koskoca fetö uzmanı, bugün dünyanın neresine giderse gitsin iş bulur bence.

  Geleceğin mesleği diyorlar ayrıca.
  2 ... keyf kahyasi
 6. 6.
  sabah sabah akla gelip tekrardan kahkaha attırmış uzmandır. ulan bir de ankara b.b ekim ayı ilk toplantısında bu adamı, sahte diploma ile işe girenleri, aylık 10000 ( on bin ) lira alan çaycıyı ve belediye binasından içeri girmeden 3 senedir 4000 küsür lira maaş alan tipi savunuyorlardı bazı meclis üyeleri. hani kimseyi işten atmayacaktınız namus sözü vermiştiniz diyorlardı. mansur başkan fena ayarı verdi orası ayrı ama namussuzca ankara halkının parasını gasp edenleri savunurken namustan, şereften bahsetmek nasıl bir ironidir anasını satayım.
  6 ... mel mel bakan gibson
 7. 7.
  Öyle içlerindeydim ki uzmanı oldum anlamı taşır. Bir kaç senedir bunun kanal kanal gezen meşhur olanı var. Bir kere izleyeyim dedim ne konuşuyor bu diye, adam o kadar detaylı anlatıyor ki tutuklanmayıp, üzerine meşhur edilip, programlara çıkması için üzerine para verilmesi ise fıkralara konu olay ama fıkra gibi ülke olduğumuz için kimse garipsemiyor.
  2 ... huzursuz adam
 8. 8.
  allah allah uzmanlığa bak yahu.

  daha ne uzmanlıklar göreceğiz.
  2 ... he gulum he he de gitsin