1. 1.
    olayı şöyle anlatayım...
    teyzemin komşusunu ne zaman gitsem görürüm. kadının kocası falan askerdi tutuklanmış fetöden kardeşleri de yine aynı durumda.. sürekli hükümete kızarlar falan.. oğlu sınava ikinci kez hazırlanıyormuş neden diye sordum sıralamasını iyi diye duymuştum geçen sene çünkü teyzem demişti.. tıp kazanıyordu, mf puanları 11 binmiş geçen sene tercih yapmamış odtü istiyormuş tm puanıyla neden dedim.. fikirler dedi o kısım da çok önemli dedi... aile dindar fikirler nasıl uyuşur odtü ile? ... her zaman kızan insanlar artık nerede bir terörist varsa onlara yakın hissediyorlar kendilerini..
    aynı şeyi dershaneye giderken de yaşamıştım.. dayısı fetöden tutuklanmış ille de odtü diye tutturmuştu.. eskiden kızıyordu oysa ki bunlara..

velhasıl kelam ki ülkemiz de az terörist vardı şimdi bir de bu fetöcülerin çocukları da çıktı.. bunlara bir önlem alınması şart.. akıllarınca intikam alacaklar... allahım ülkemizi muhafaza et.. sen oyunları boz... senden başka ne yardım edecek kimsemiz ne de dostumuz var... 4 tarafı hainlerle dolu ülkemi koru...(amin)
    2 -6 ... makara muko
  2. 2.
    kardeş fetöyü fetö yapan odtüde değil çukurambara giderken solda binası birde aoçnin orda orada asıl fetöcüler.
    2 ... sithefendisi
  3. 3.
    küçük dünyasından iki örnekle bu genellemeye varmak da büyük başarı.
    ... bay sakal
  4. 4.
    Yav he he.
    ... eratosthenes